PUBG Mobile'ın Farklı Ülkelerde Çeşitli Sürümleri

PUBG Mobile'ın Farklı Ülkelerde Çeşitli Sürümleri
Oyunlar neredeyse tamamen aynıdır, detaylar makalede yer almaktadır.
Hindistan'ın en çok oynanan battle royale oyunu PUBG Mobile hükümet tarafından yasaklandığında, birçok mobil oyuncunun zaman geçirebileceği farklı mobil uygulamar aramasına yol açtı. Hintli bir oyuncuysanız, bu oyunun iki versiyonu olan PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite'a aşina olmalısınız. Peki, bu dünya çapında popüler battle royale oyununun daha fazla versiyonu olduğunu biliyor muydunuz?

PUBG Mobile'ın Farklı Ülkelerde Çeşitli Sürümleri

1. PUBG Mobile Global

Bu, dünyadaki en çok oyuncu tarafından oynanan PUBG Mobile'ın ana sürümüdür. Bu oyun, farklı kuruluşlar tarafından yürütülen çeşitli e-spor turnuvaları söz konusu olduğunda oldukça büyüktür büyüktür.

2. PUBG Mobile Korea/Japan

Bu oyunun yıldız cazibesi, güncellemeleri global versiyondan daha hızlı almasıdır. Ayrıca, oyuncularına daha ucuz ve daha geniş bir görünüm yelpazesi dahil olmak üzere daha iyi ödüller veriyor ve bu da oyuncuların bu oyunu daha da fazla oynamasını sağlıyor.

3. Game For Peace

Game For Peace, PUBG Mobile'ın Çin versiyonu. Tencent Games tarafından battle royale oyunları oynayan Çinli izleyicileri hedef alarak geliştirildi. Orijinal versiyondan çok farklı değil.

4. PUBG Mobile Vietnam

PUBG Mobile'ın Vietnam veya VN versiyonu, Vietnam'dan oyuncular için özel olarak geliştirilmiştir. Bu Asya ülkesinde yalnızca Google Play Store'da bulunmasına rağmen, indirmenin başka yolları da vardır.

5. PUBG Mobile Taiwan

PUBG Mobile Taiwan (TW), Tayvanlı mobil oyuncular içindir ve oynanışı küresel versiyonla tamamen aynıdır.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.