PUBG Mobile'da Yeni FAMAS Hakkında Tüm Bildiklerimiz

PUBG Mobile'da Yeni FAMAS Hakkında Tüm Bildiklerimiz
Pubg Mobile güncellemesi ile birlikte oyuna yeni bir saldırı tüfeği eklendi. Famas için eklentiler sadece dürbün, namlu ve şarjör için kullanılabilmektedir. Detaylar makalede yer almaktadır.
PUBG Mobile, oyuncuların savaş alanında kullanabileceği çok çeşitli silahlara sahiptir ve oyunun geliştiricileri genellikle her güncelleme ile birlikte oyuna yenilerini ekliyor. Bir sonraki güncellemenin yama notları, yani PUBG Mobile 1.2 Runic Power güncellemesi kısa süre önce yayınlandı. Yama notlarında, yeni silah FAMAS dahil olmak üzere oyuna gelmesi için ayarlanmış çok sayıda özellik bulunuyor.   

PUBG Mobile FAMAS Hakkında Bildiklerimiz

Daha önce de belirtildiği gibi FAMAS, 1.2 güncellemesiyle PUBG Mobile'a eklenecek. Yama notlarına göre, silah sadece Livik haritasına özel olacak ve namlu, dürbün ve şarjör eklentileri ile donatılabilecek. Yama notları ayrıca FAMAS'ın 5.56 mm mühimmat kullanacağını ve 25 mermi kapasitesine sahip olacağını ortaya koydu. Silah aynı zamanda oyunda ki tüfekler arasında en hızlı atış oranına sahip olacak. Bunun dışında FAMAS hakkında başka hiçbir bilgi açıklanmadı. Bu nedenle oyuncular, silahı ve diğer tüm özellikleri test etmek için güncellemeyi sağlayıp sunuculara giriş yapmak zorunda kalacak. Ayrıca oyuncular PUBG Mobile'ı güncelledikleri için birkaç ödül alacaklar. İşte ödüller:
  • 2,888 BP
  • 100 AG
  • Acolyte of Justice Backpack

PUBG Mobile'ın eski sürümüne sahip oyuncuların, oyunun en son sürümüne sahip olanlarla takım olamayacağını unutmamak gerekir.

Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.