PUBG Mobile'da uçaktan yere nasıl daha hızlı inilir?

PUBG Mobile'da uçaktan yere nasıl daha hızlı inilir?
PUBG Mobile'da rakiplerinizden daha hızlı iniş yapmak için hızlı bir rehber.

Bildiğiniz gibi Pubg Mobile'da uçaktan yere ne kadar hızlı inerseniz, loot almak ve düşmanları erkenden öldürmek için o kadar çok zamanınız olur.

PUBG Mobile, oyuncuların bir bölgeye inip daha sonra zafer almak için birbirleriyle savaştıkları bir hayatta kalma battle royale oyunudur. Bir oyuncunun silahları ve diğer yardımcı techizatları diğerlerinden daha hızlı bulması gerekir, bu ancak rakiplerinden daha hızlı iner ve tüm takım için iyi silahlar ve loot bulabilirlerse bir takım için mümkündür.

Ve bu yazıda, PUBG Mobile'da yere nasıl daha hızlı inileceğini anlatacağız.

# 1 Kamera açısı

FOXNGAME

PUBG Mobile'da atlarken ve yere inerken en önemli faktörlerden biri oyunda görüş açınızdır. Kamera açınız işaretli konumunuza doğru geliyorsa, düşmanlardan daha hızlı iniş yapabilirsiniz. Silahları ve zırhları daha hızlı seçmenize ve rakiplerinizi kolayca öldürmenize yardımcı olacaktır. Kamera açınız yanlış taraftaysa ve atlamaya basarsanız, ilk kayma hızınızı kaybetme olasılığınız büyüktür. Sizi yavaşlatacak ve erken öldürülme şansınız yüksek olacak unutmayın milimetrik hesaplar bile önemli farklar yaratır.

# 2 Atlamaya basmak için uygun mesafe

FOXNGAME

Bir başka önemli numara ise atlama düğmesine basmak için uygun mesafedir. PUBG Mobile'da, birçok oyuncu uçak yoluna yaklaştıklarında Pochinki ve Gergopol gibi sıcak bölgelere iner. Yani diğer oyunculara göre daha hızlı iniş mesafesi 750m ila 800m arasındadır. İşaretli konumunuza olan mesafe bu işaretler arasına girdiğinde, atlama düğmesine olabildiğince hızlı basmanız gerekir. Kesinliklea beirlediğiniz alana çok daha hızlı inmenize yardımcı olacaktır.

# 3 Maksimum iniş hızına ulaşma

FOXNGAME

PUBG Mobile'ın iki kayma hızı vardır: maksimum kayma hızı ve minimum kayma hızı. Bir oyuncunun oyunda elde edebileceği maksimum hız 234 km / s'dir. Atlama düğmesine bastığınızda, her zaman bu hıza ulaşmaya çalışın, böylece diğerlerinden daha hızlı inebilirsiniz. Bir oyuncu, kamera açısını kara alanına doğru kaydırırken, analog düğmeyi aşağı doğru kaydırarak bu hıza ulaşabilir. Bir oyuncunun birkaç saniye içinde 234 km / s hıza ulaşmasına yardımcı olacak ve diğerlerinden daha hızlı bir şekilde aşağı inecek.

Daha fazlası için takipte kalın.

PUBG MOBİLE UNKNOWN CASH SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.