PUBG Mobile'da en çok hasar veren SMG silah hangisi

PUBG Mobile'da en çok hasar veren SMG silah hangisi
SMG'ler PUBG Mobile'da yakın mesafeli harika silahlardır. SMG'ler iç mekan ve oyun öncesi fightlar için muhteşem bir seçimdir.

PUBG Mobile, cephaneliğinde geniş bir silah koleksiyonuna sahiptir. Oyundaki çeşitli silah kategorileri arasında, hafif makineli tüfekler yakın mesafeli savaşlar için en iyilerinden biridir.

SMG'ler genellikle çok yüksek bir ateş oranına ve iyi bir kitap boyutuna sahiptir. Bu silahlar da iyi hasar rakamlarına sahiptir, ancak uzun menzilli mesafelerde etkili değildir. SMG'ler tabancalardan daha iyidir ve iç mekan ve erken oyun kavgaları için muhteşem bir seçimdir.

UMP-45: PUBG Mobile'daki en yüksek hasarlı makineli tüfek

FOXNGAME

UMP-45, PUBG Mobile'da en yüksek hasar oranına sahip SMG'dir

Cephane türü: .45 ACP;

Ateşleme Modları: Tek, Seri Çekim, Otomatik;

Bulunabilme: Yaygın

Yaygın olarak UMP-45 olarak bilinen Universal Machine Pistol, PUBG Mobile'da yüksek hasarlı ve verimli bir SMG'dir. Battle royale oyununda en yüksek hasar veren makineli tüfek. Vuruş hasarı 41 ve ilk mermi hızı 360 m / s.

UMP-45, PUBG Mobile'daki en kararlı SMG olarak kabul edilir ve aynı zamanda saldırı tüfeklerinden sonra en çok tercih edilen SMG'dir. Genişletilmiş Mag veya Genişletilmiş QuickDraw Mag kullanılarak artırılabilen, kitap, dergi boyutuna sahip çok yönlü bir silahtır.

UMP-45'i bu kadar iyi yapan özelliklerden biri de 0,092 saniyelik yüksek ateş hızıdır. Yakın mesafeli kavgalarda oldukça verimlidir, ancak 4x ve 6x gibi daha yüksek numaralı kapsamlarla uyumluluğu sayesinde orta mesafelerde de çalışabilir.

Bu nedenle UMP-45, PUBG Mobile'da en yüksek hasara sahip SMG'dir ve oyunda kullanmak için iyi bir silahtır.

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.