PUBG Mobile'da DP-28: Konum, cilt ve hasar istatistikleri

PUBG Mobile'da DP-28: Konum, cilt ve hasar istatistikleri
İşte PUBG Mobile'daki DP-28 hakkında bilmeniz gereken her şey. Bu ateşli silah, büyük hasara ve ateş gücüne sahip güvenilir bir LMG'dir.

PUBG Mobile, çok sayıda silaha sahiptir ve kategorilerden biri, hafif ateşli silah ve hasarı birleştiren Hafif Makineli Tüfekler veya LMG'dir. LMG'ler, saldırı tüfeği (AR) ve ağır makineli tüfeklerin (HMG'ler) bir melezi gibidir.

DP-28 hakkında

Giriş ve istatistikler

DP-28, önemli bir ateş gücü, tutarlılık ve hasar sunan bir LMG'dir. Vuruş hasarı 51 ve 7.62mm ağır mühimmat kullanıyor. Bu silahın, genellikle birden fazla düşmanı bitirmek için yeterli olan iyi bir 47 yuvarlak Şarjörü var.

DP-28 zorlu bir geri tepme modeline sahiptir, ancak çoğu oyuncu yavaş ateş hızı sayesinde idare edebilir. Başlangıç mermi hızı 715 m / s'dir, bu da mermilerin diğer AR'lere ve makineli tüfeklere (SMG'ler) kıyasla çok daha yavaş hareket ettiği anlamına gelir.

Diğer avantajları arasında büyük şarjör boyutu ve araçlara iyi hasar vermesi var. Silahın dezavantajları şunlardır: uzun doldurma süresi (beş saniyeden fazla), yavaş ateş hızı ve eklenti eksikliği.

Silah, 50 metreye kadar saygın bir mesafeye kadar maksimum hasar verir, bu da DP-28'in orta ila uzun menzillerde iyi olmasının önemli nedenlerinden biridir, ancak yeterli eklentiler ile.

Bu silah, 2x Aimpoint Scope, 3x Backlit Scope, 4x ACOG Scope, 6x Scope, Holographic Sight ve Red Dot Sight gibi kapsam eklentileriyle uyumludur.

Genel olarak, DP-28 çoğu durumda tek bir silah kullanmak isteyen oyuncular için harika bir silahtır. Oldukça uyarlanabilir ve çoğu mesafeden büyük hasar verir.

Konum ve silah kaplamaları

FOXNGAME

DP-28 sadece Erangel haritasında mevcuttur. Bu nadir bulunan bir ateşli silahtır, yani oyuncular haritanın popüler drop alanlarında arama yaparlarsa bulabilirler. Silahların yeri sabit olmasa da, DP-28'in Georgopol, Sosnovka Askeri Üssü ve Novorepnoye'de bulunması muhtemeldir.

DP-28 için birçok skin var ve bazı popüler olanlar arasında Street Art, Silver Plate, Shark’s Bite ve Bloody Bite var.

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.