PUBG Mobile'da Cyber Week Ödülleri ve Detaylar

PUBG Mobile'da Cyber Week Ödülleri ve Detaylar
Bu yazıda, etkinlik hakkında bilmeniz gereken detaylar sizler ile paylaştık.
PUBG Mobile'ın geliştiricileri, mevcut oyuncuları meşgul eden ve aynı zamanda yeni oyuncuları çeken periyodik güncellemeler ve çeşitli oyun içi etkinlikler getiriyor. Cyber Week etkinlikleri artık PUBG Mobile'a geldi ve oyuncular daha düşük bir maliyetle çeşitli özel oyun içi öğeleri elde etmek için mükemmel bir fırsata sahip. Cyber Week etkinlikleri 6 Aralık'a kadar PUBG Mobile'da gerçekleşecek ve kullanıcılara çeşitli fırsatlar ve teklifler sunacak. Tüm süresi boyunca, kullanıcıların Cyber Points almak için görevleri tamamlamaları gerekecektir. Belirli bir puana ulaştıklarında ilgili ödülleri toplayabilecekler. Bu ödüller arasında Emoji King Top, Xmas Ghost Ornament, Cyber Week Discount Pack, Joyful Emoji Parachute ve Cyber Week Exclusive Pack bulunmaktadır.
 

Bu noktalar ayrıca Cyber Week'e özel malzemeleri açmak için de kullanılabilir. Sunucularda en yüksek Cyber Points sahibi yüz kullanıcı da özel bir unvan alacak.

PUBG Mobile'da Cyber Week Ödülleri

Chance Up (23 Kasım - 29 Kasım)

Bu etkinlikte, Rainbow Splash - UZI, Rainbow Splash - grenade, Rainbow Splash - Helmet, Youth Enforcer Set ve headgear dahil olmak üzere Classic Crate'den birkaç eşya alma şansı artırıldı. Ancak kasaları açma fiyatları aynı kalıyor.

Cyber Deals (25 Kasım - 1 Aralık)

Oyuncular ayrıca Metro Soldier Headgear, Venomous Skull - Scar L ve Metro Soldier Suit'i yüksek bir indirimle edinebilirler. Başlık, 36 UC'ye mal olurken, silahın kostüm ve kıyafeti sırasıyla 360 UC ve 90 UC olarak fiyatlandırılır.

Cyber Wish Discount (26 Kasım - 29 Kasım)

Tüm etkinlik boyunca, sunucunun oyuncuları seçilen bir öğe için bir dilek tutmalıdır. En çok dilek talebi alan ilk altı ürün, ertesi gün indirimli olarak satılacak. İndirim %70 olarak sınırlandırılacaktır. Bunların dışında rastgele indirime sahip iki özel ürün de yer alacak.

Cyber Ops Etkinliği (27 Kasım - 29 Kasım)

Oyuncuların kupon toplama şansı elde etmek için görevleri tamamlamaları gerekir. Her kuponun belirli bir koşulu vardır ve kuponun kullanılmasından sonra yalnızca üç gün kullanılabilir.

Lucky Spin (27 Kasım - 17 Aralık)

Kullanıcıların bir spin yapmak ve rastgele bir ödül almak için UC harcaması gerekecek. Her çekilişte şans tek bir puan artar ve bu da daha iyi bir oyun içi öğe alma şansını artırır. Şans 200'e ulaştığında, oyuncuların Outlawed Fantasy - UMP45 almaları garanti edilir.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.