PUBG Mobile'da Crown'a Nasıl Hızlı Şekilde Ulaşılır

PUBG Mobile'da Crown'a Nasıl Hızlı Şekilde Ulaşılır
En iyi ulaşım yollarını ve şekillerini sizler için derledik, detaylar makalede.
PUBG Mobile, kullanıcıların becerilerine göre çeşitli katmanlara yerleştirildiği bir sıralama sistemine sahiptir. Çoğu oyuncu genellikle daha iyi kademe ödülleri almak için değil, aynı zamanda arkadaşlarına bununla övünmek için kademe merdivenini tırmanmak ve daha yüksek kademelere ulaşmak istiyor. Söylemeye gerek yok, PUBG Mobile'da rütbeyi yükseltmek çok kolay bir şey değil ve makul bir süre gerektiriyor. Bunu göz önünde bulundurarak, rütbenizi yükseltmek ve oyunda Crown aşamasına ulaşmak için bazı ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

PUBG Mobile: Oyunda Crown Tier'e Ulaşım

Öldürme ve Hayatta Kalma Arasında Doğru Dengeyi Bulmak

Rütbenizi yükseltmeniz için, saldırganlık ile onu güvenli oynamak arasında bir denge kurmanız gerekecek. Daha yüksek bir bitiş ve bir galiyetii hedeflemeniz gerekirken, aynı zamanda daha stratejik oynamalısınız, yani ne zaman savaşacağınızı ve ne zaman savaştan kaçınacağınızı bilmelisiniz. Öldürme dereceniz de rütbeyi yükseltmek için aynı derecede önemlidir. Bu nedenle, kolay öldürmeleri kaçırmamalısınız, ancak kendinizi de savunmasız bırakmamalısınız.

Zamanlama

Sıralamaya geçmek için ideal zaman sezonun başında, yani ilk hafta içindedir. Başlangıçtan itibaren zamanlama ve ilk haftada mümkün olan en yüksek seviyeye ulaşmak, yolculuğun ikinci yarısını zirveye doğru daha kolay hale getirecek. 

Droplardan Kaçınmak

Droplar savaşın ortasında birçok oyuncuyu çeker. Bu yerlerde hatırı sayılır miktarda öldürme alabilseniz fakat kendinizi öldürtme şansınız da oldukça yüksektir. Bu nedenle, bu alanlara inerken önemli bir risk vardır ve bazen işe yaramayabilir. Dolayısıyla, PUBG Mobile'da rütbeyi zorlarken bu tarz yerlerden kaçınmak daha mantıklıdır.

Becerileri Geliştirmek

Oyuncular ayrıca, kademeleri yükseldikçe daha iyi oyuncularla karşılaşacakları için TDM maçlarında amaçlarını ve geri tepme kontrollerini geliştirmek için bolça antrenman yapmalıdır.

Rastgele Oyuncularla Oynamaktan Kaçının

İkili veya takım modlarında oynuyorsanız, iletişim ve koordinasyon normal takım arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla paylaştığınız kadar iyi olmayacağından rastgele oyuncularla oynamaktan kaçının. Bu nedenle, saflarını zorlamaya çalışan takım arkadaşlarıyla oynamak daha iyidir.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.