PUBG Mobile Yük Modu 2.0 Geri Döndü

PUBG Mobile Yük Modu 2.0 Geri Döndü
PUBG Mobile, geçtiğimiz günlerde 2.0 güncellemesini aldı. Ve bu yeni güncellemeyle birlikte Yük Modu 2.0 oyuna geri döndü.

Dünyanın en ünlü battle royale oyunlarından biri olan PUBG Mobile, geçtiğimiz günlerde 2.0 güncellemesini aldı. Ve bu yeni güncellemeyle birlikte birçok yeni içerik oyuna eklendi. Oyuncuların özellikle uzun süredir geri gelmesini istediği Yük Modu, yenilenmiş olarak geri döndü.

Yük Modu 2.0 gibi hayranların favorisi bir modun geri dönüşü, PUBG Mobile geliştiricilerinin iyi bir girişimi çünkü oyuncuları memnun etmek, bir oyunu ilgi çekici ve pazarlanabilir tutmanın ayrılmaz bir parçası. Bu, oyuncu etkinliğini artırmak ve geliştiricileri oyuncu taleplerini dinlemeye ve uygun değişiklikleri yapmaya teşvik etmektir.

──────────────────────────────────────────────────────────────

► Apex Legends Mobile vs PUBG Mobile: Gereksinimler, Özellikler

──────────────────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Yük Modu 2.0 Özel Silahlarla Geri Döndü

FOXNGAME

Yük Modu, PUBG Mobile'da klasik battle royale moduna benzer, ancak birkaç değişiklik içeren bir oyun modudur. Bu mod yalnızca Erangel haritasında mevcuttur. Haritada, Savunma Kaleleri adı verilen ve oyunun erken aşamalarında kilitlenen, oyuncuların girişine izin vermeyen belirli binalar rastgele ortaya çıkıyor.

Bir süre sonra, Kalelerin kilidi açılır ve bundan sonra oyunculardan oluşan ekipler binayı ele geçirmek için acele edebilir. Bu binalar üst düzey ganimet, Bomb Suit adı verilen özel bir zırh ve hızlı bir kaçış için bir helikopter imkanı sunuyor. Bomb Suit, oyuncunun dayanıklılığını büyük ölçüde artırarak, yüksek hasara ve el bombası gibi mermilerden kaynaklanan patlamalara karşı bağışıklık kazanmasını sağlar. Bununla birlikte, ilave dayanıklılık karşılığında oyuncuların hızını da yavaşlatır.

Yük Modu’nda harita, RPG'ler ve Bomba Atarlar gibi benzersiz silahlar içerir. Tıpkı normal ganimet gibi ortaya çıkarlar ve oyuncular onları taşıyabilir. Askeri Üs ve Hapishane, oyuncuların kapıyı patlayıcı silahlarla patlattıktan sonra erişebilecekleri gizli odalara sahiptir.

Ayrıca, Okul, Pochinki ve Askeri Üs gibi haritadaki belli başlı konumlarda spawn helikopterleri mevcuttur. Resmi duyuruya göre çeşitli sosyal medya üzerinden oyunculardan modun geri getirilmesi için yoğun talep geldi ve Yük Modu 2.0 nihayet 15 Haziran 2022'de oyuna geri döndü.


► PUBG UC'de %29'a varan indirimler sizleri bekliyor. 7/24 canlı destek hizmeti ile dilediğiniz an UC satın alın, anında hesabınıza yüklensin: https://www.foxngame.com/pubg-mobile-unknown-cash

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.