PUBG Mobile Yeni Haritası Karakin Artık Erişilebilir

PUBG Mobile Yeni Haritası Karakin Artık Erişilebilir
İlk olarak oyunun PC sürümüne getirilen Karakin haritası, artık erişilebilir ve PUBG Mobile'da Vikendi haritasının yerini alacak. Yeni Karakin haritası ile 64 kişilik bir adada galibiyeti kazanmak için elinizden geleni yapmalısınız. Detaylar makalede yer almaktadır.
Uzun süredir konuşulan ve merakla beklenen PUBG Mobile Karakin haritası için bekleyiş sona erdi. PUBG Mobile, düzenli olarak aldığı güncellemeler ve yenilikler ile oyunculara heyecanlı ve eğlenceli anlar yaşatıyor. Getirilen güncellemeler arasında yeni silahlar, yeni silah eklentileri, yeni ekipmanlar, yeni araçlar, yeni haritalar ve oyun modlar yer alıyor. Oyuna getirilen son yenilikte PC sürümünde de mevcut olan Karakin haritasının Vikendi yerine geçmesi oldu. Haritanın keyfini şu andan itibaren çıkarabilirsiniz. Ayrıca şirket geçtiğimiz haftalarda PUB New State adında bir oyun daha çıkaracağını duyurmuştu. Yeni oyuna ait detaylar için linke tıklayabilirsisiniz. 

─────────────────────────────────────────────────────────────

► PUBG New State Ön Kayıt ve Oynanış Detayları

─────────────────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Yeni Karakin Haritası Artık Erişilebilir


Karakin haritası, 2x2 km çapında, geniş ve kurak bir arazi üzerine kuruludur. Haritada az sayıda ev ve bina bulunmasından dolayı saklanabileceğiniz pek alan olmayacak. Harita 64 kişiliktir ve yeni getirilen Demolition Zone modu ile birlikte haritanın belirli alanları içerisinde yıkımlar gerçekleşecektir. Bir binanın içerisinde olmanız sizi bu yıkımdan kurtarmayacak, aksine bina tepenize yıkılabilir ve ölebilirsiniz. İlginç olan ise binanın içindeyken daha çok tehlike altında olacaksınız ve dışardayken daha güvende sayılacaksınız.

FOXNGAMEFOXNGAME

Açık arazi ve daha az saklanabileceğiniz bir harita olan Karakin’de, rakipleriniz ile her an temas halinde olabilirsiniz. Bu durum sizi devam olarak bir çatışmanın içine sürükleyebilir ve eminiz ki aksiyon hız kesmeden sonuna kadar devam edecektir. Ayrıca bazı belirli binaların duvarları yeni duvar delici mermiler sayesinde karşı tarafta bir hedef olması halinde zarar verebilecek veya öldürebileceksiniz, bu yüzden kendinizi artık duvarların arkasında da güvende hissetmemelisiniz. Her an tetikte olmalı ve rakiplerinizi iyi takip etmelisiniz.

Oyuna getirilen bu yeniliklerin aynı zamanda oyuncular tarafından istenen özelliklerin oyuna dâhil edilme çabası, Tencet Games’in, oyuncuların isteklerine kulak verdiğini de gösteriyor. Bir sonraki yenilikleri ve gelişmeleri sitemiz üzerinden sizlere duyuracağız, bizi takip etmeye devam edin. | Foxngame


► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.