PUBG Mobile vs PUBG Mobile Lite: 2 GB RAM Android cihazlar için hangi oyun daha iyidir?

PUBG Mobile vs PUBG Mobile Lite: 2 GB RAM Android cihazlar için hangi oyun daha iyidir?
PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite, Tencent Games tarafından geliştirildi. Her iki oyunun da etkileyici bir oynanışı var ve düşük kaliteli Android cihazlarda çalışabilir.

PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite, espor topluluğundaki kan kardeşleridir ve her ikisi de Tencent Games tarafından geliştirilmiştir. PUBG Mobile, üst düzey grafik desteği ile kaliteli bir oyun deneyimi için yapıldı. Bu arada, PUBG Mobile Lite, düşük kaliteli cihazlara sahip oyunculara benzer bir battle royale deneyimi sunmak için oluşturuldu. Bu oyunların her ikisi de 2 GB RAM mobil cihazda çalışabilir.

PUBG Mobile

Minimum Sistem Gereksinimleri

Android için:

Android sürümü: 5.1.1 ve üstü
RAM: 2 GB
Depolama: 2 GBP
işlemci: İyi bir işlemci, örneğin Snapdragon 425 eşdeğeri
 

PUBG Mobile Lite

Minimum Sistem Gereksinimleri

Android için:

Android version: 4.0.3

RAM: 1GB

Depolama: 600 MB

İşlemci: İyi bir işlemci, örneğin Snapdragon 425 eşdeğeri

Sistem gereksinimleri belirtilirken, bu makale şimdi PUBG Mobile veya PUBG Mobile Lite'ın 2 GB RAM Android cihazlar için daha iyi olup olmadığını belirlemek için her iki oyunun temel özelliklerine bir göz atıyoruz.

2 GB RAM'e sahip Android cihazlar için hangi oyun daha iyidir?
FOXNGAME

PUBG Mobile Lite, Unreal Engine 4 kullanıyor ve PUBG Mobile'a benzer bir oyun tarzına sahip. Adaya inen 50 oyuncuyla aksiyon dolu ve yoğun 10 dakikalık maçlar var. Öte yandan PUBG Mobile, 100 oyuncunun bir haritaya indiği daha uzun bir oyun süresi içerdiğinden daha fazla kaynak yoğun. Bu, işlem gücüne daha fazla yatırım yapılmasına neden olur, böylece PUBG Mobile Lite ile durum böyle olmayan oyunun ve cihazın performansını ve kalitesini düşürür.

Grafikler

FOXNGAME

PUBG Mobile Lite'ın temel amacı düşük kaliteli cihazlara sahip oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak olduğu için PUBG Mobile'dan daha zayıf grafiklere sahip olacağı oldukça açık.

Her iki oyunun da gerçekçi grafikleri ve gerçekçi bir oyun deneyimine yönelik harika yaklaşımları var. Ancak kalite söz konusu olduğunda PUBG Mobile, PUBG Mobile Lite'tan daha iyidir.

Sonuç

Daha fazla grafik optimizasyonu, daha fazla cihaz donanımı gerektirir. Bu nedenle PUBG Mobile Lite, 2 GB RAM akıllı telefon için en uygun seçenektir. Her iki oyun için gereken kaynaklar, boyutlarına göre oldukça belirgindir. PUBG Mobile yaklaşık 1.6GB iken, PUBG Mobile Lite sadece yaklaşık 600MB alan gerektirir. Her iki oyun da 2 GB RAM cihazlarda çalışacak ancak PUBG Mobile Lite çok daha akıcı ve gecikmesiz bir deneyim sunuyor.

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.