PUBG Mobile vs PUBG Mobile Kore Versiyonu: 3 büyük fark

PUBG Mobile vs PUBG Mobile Kore Versiyonu: 3 büyük fark
PUBG Kore versiyonu, oyunun Hindistan'da yasaklanmasının ardından PUBG Mobile hayranları için umut ışığı oldu. Bu makalede, iki oyun arasındaki 3 farkı inceliyoruz.

PUBG Mobile'ın Hindistan hükümeti tarafından yasaklandığı ve birçok mobil oyuncunun favori oyunundan uzak kaldı, tam bu sırada PUBG Mobil Kore Versiyonu oyunun hayranları için umut ışığı oldu.

PUBG Mobile KR, Hindistan'daki yasağa rağmen oyunu oynamaya devam etmenin bir yoludur. Korece sürümünü nasıl indirip yükleyeceğinizden emin değil misiniz? PUBG Mobile KR sürümünü oynamaya nasıl başlayacağınıza dair adım adım talimatlara göz atabilirsiniz.

Her iki oyunun da oynanışı son ayrıntısına kadar neredeyse aynı olsa da, her iki oyunu da birbirinden ayıran birkaç farklılık var. Bu yazıda, PUBG Mobile ve PUBG Mobile KR arasındaki farklara ve bu farklılıkların oyun oynamanızı nasıl etkileyebileceğine daha yakından bakacağız.

1) Donkatsu Madalyası

FOXNGAME

Donkatsu madalyası, yalnızca PUBG Mobile'ın KR sürümünde bulunan özel bir oyun içi para birimidir. Bu Donkatsu madalyalarından dördünü toplamak, PUBG Classic'ten PUBG Premium'a kadar çeşitli sandıklar açmanıza yardımcı olabilir; bunlar, elbette oyununuzu geliştirmek için kullanabileceğiniz efsanevi görünümler ve teçhizatlar içerir.

Bu Donkatsu madalyalarının en iyi yanı, kazanmanın oldukça kolay olması ve yakında nasıl yapacağınızı bildiğinizden doalyı daha fazla kasa açacaksınız!

2) Daha İyi Ödüller

FOXNGAME

PUBG Mobile'ın Kore versiyonu, küresel versiyondan çok daha iyi ödüller sağladığı biliniyor. İster bir sandıktan alınan ödülleri, ister genel günlük bonus ödülleri göz önünde bulundurun, PUBG'nin Kore versiyonu, küresel versiyonda elde edebileceğimizden çok daha fazla ödül veriyor. Bu, elbette oyuncular arenaya adım attıklarında daha iyi ekipman anlamına gelir. PUBG'nin Kore versiyonu, daha nadir eşyalar ve ödüller bile kazanabileceğiniz çok sayıda yarışma ve etkinliğe sahiptir. Ayrıca, daha fazla kasanın kilidini açmaya devam etmek için günlük ödüllerden düzenli olarak Donkatsu madalyası almaya devam edersiniz.

3) Daha Hızlı Güncellemeler

FOXNGAME

Güncelleme, herhangi bir oyunun önemli bir parçasıdır ve PUBG Mobile bu konuda bir istisna değildir. Güncellemelerle, oyuna yeni bir hava katan yeni içerikler alırsınız. PUBG Mobile'ın Kore versiyonunu oynamanın en büyük avantajı (global versiyonun artık Hindistan'da yasaklanmış olması dışında) oyunun KR versiyonunun global versiyondan birkaç gün önce güncelleme almasıdır. Böylece, dünyanın geri kalanı denemeden önce PUBG Mobile'daki en yeni güncellemeleri kolayca deneyebilirsiniz!

Pubg Mobile UC Satın Al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.