PUBG Mobile ve Free Fire: Karakterler Ne Kadar Farklı

PUBG Mobile ve Free Fire: Karakterler Ne Kadar Farklı
Bu makalede iki oyun arasındaki karakter farklılıklarını ele alıyoruz, detaylar makalede.
Free Fire ve PUBG Mobile, battle royale türünde oldukça rakiplerdi ve her iki oyunun da büyük hayran kitleleri, hangisinin daha iyi olduğunu tartışmayı asla bırakmayacak. İkili defalarca birbiriyle karşı karşıya geldi, ancak ikisi de kesin olarak tek kazanan olarak ortaya çıkmadı. Bu yazıda, Free Fire ve PUBG Mobile'ı birbirleriyle karşılaştırıyoruz ve her oyunun sahip olduğu çeşitli karakterlerin ayrıntılı bir karşılaştırmasına bakıyoruz. Bu karakterler, aksiyon dolu arenaya adım atan oyuncular tarafından süslenebilir ve oyunun temel unsurlarıdır.PUBG Mobile vs Free Fire: Karakterler Ne Kadar Farklı?

Free Fire

Free Fire, olağanüstü derecede dikkat çekici bir karakter dizisine sahiptir. Çoğu ücretsiz olarak açılabilen 25'in üzerinde farklı karakterle bu oyun, kullanıcıların oyunlarını özelleştirmelerine olanak tanır. Free Fire'da oyuncular iki karakter kullanarak başlar. Adam ve Eve ile ilerledikçe daha iyi karakterlerin kilidini yavaş yavaş açabilirler. Her karakter, yükseltilebilen ve savaşta oldukça kullanışlı olan benzersiz becerisiyle donatılmış olarak gelir. Ek olarak, oyuncular kendi dövüş tarzlarına fayda sağlayan becerilere sahip karakterleri seçebilirler.

Son olarak, oyuncuların sahaya taşıyabileceği küçük hayvanlar / yoldaşlar olan evcil hayvanlar söz konusu olduğunda, Free Fire'ın birçok seçeneği var. Yine, her evcil hayvanın savaşta faydalı olabilecek kendine özgü bir yeteneği vardır.

PUBG Mobile

Öte yandan PUBG Mobile, oyunun gerçekçi hissine bağlı kalıyor. Oyunda yalnızca birkaç karakter vardır ve bu karakterlerden yalnızca varsayılan karakter, oyuncunun istek ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Karakterlerin yüzünü, ten rengini ve saç stilini değiştirebilir ve hatta ne giydiğini kontrol edebilirler. PUBG Mobile'daki bu karakterler tüm modlarda kullanılabilir, ancak becerileri yalnızca Evo modunda kullanılabilir. PUBG Mobile'ın popüler olduğu şeyler, oyuncuların karakterleri için kazanabilecekleri veya satın alabilecekleri inanılmaz derecede ilginç ve tuhaf görünümler ve kıyafetlerdir. Ancak bu kostümlerin çoğu ücretli içeriktir ve oyunculara oyun içinde gerçek bir avantaj sağlamaz.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.