PUBG Mobile v1.0 Beta Güncellemesi yakında yayınlanacak

PUBG Mobile v1.0 Beta Güncellemesi yakında yayınlanacak
GameExp, PUBG Mobile'ın yaklaşan Beta sürümünü resmen açıkladı. Bir sonraki beta aşaması için işe alım da başladı ve ilgili oyuncular bunun için başvurabilir.

PUBG Mobile'daki geliştiriciler son zamanlarda dünya çapında 0.19.0 güncellemesini çıkardı ve oyuna bir dizi yeni özellik getirdi. Güncelleme yayınlanmadan önce, Tencent Games yaklaşık bir ay boyunca tüm hataları ve hataları düzeltmek için beta testi yaptı.

0.19.0 güncellemesi resmi olarak yayınlandıktan kısa bir süre sonra, geliştiriciler önümüzdeki beta test aşaması için büyük bir açıklama yaptı. Gelecek PUBG Mobile beta güncellemesinin sürüm numarası da resmi olarak duyuruldu ve bu kez sürüm numarasının düzeni tamamen değiştirildi.

Şimdi PUBG Mobile'ın yaklaşan beta güncellemesinin ayrıntılarına bir göz atalım.

PUBG Mobile Beta güncelleme resmi duyurusu

30 Temmuz'da PUBG Mobile güncellemesinin beta testini resmi olarak yöneten GameExp, web sitelerinde bir haber makalesi yayınladı ve yakında yeni bir PUBG Mobile beta sürümünün geleceğini doğruladı. Buna ek olarak, ekip aşağıda listelenen özelliklere sahip bazı aktif oyun testçileri de arıyor:

Oyun için gerçek bir tutkuya sahip olun
Gizlilik ve takdir yetkisinin önemini anlayın ve mükemmel kararlarla hareket edin Hızlı ve etkili bir şekilde öğrenin ve çalıştırın.

Temel PC bilgisi, çoklu oyun platformlarına ve türlerine aşinalık

PC ve Konsol oyunlarında  sorun giderme deneyimi

Artı olarak Kalite Güvence deneyimi

Yazılım test döngüsü sürecinin anlaşılması

Gelecek PUBG Mobil Beta sürümü

PUBG Mobile v0.19.0'ın ardından 0.20.0 sürümü gelmeyecek. Bunun yerine, bir sonraki güncelleme listesi 1.0 sürümünden başlayacak şekilde ayarlanmış yeni bir seri eklendi.

PUBG MOBİLE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.