PUBG Mobile Uzun Menzilli Savaşlar İçin En İyi 3 Silah

PUBG Mobile Uzun Menzilli Savaşlar İçin En İyi 3 Silah
PUBG Mobile, yüksek kaliteli içeriği ile harika bir eğlence kaynağı haline geldi. Oyun, HD kalitesinde grafikler ve gerçek hayattan ilham alan silahlar, araçlar ve renkli kıyafetler gibi sürükleyici dinamikler sunuyor.

PUBG Mobile çoğunlukla uzun menzilli savaşlarda oyuncuları için yoğun, aksiyon dolu bir Battle Royale deneyimi sunuyor. Oyuncular, oyundaki herhangi bir aralıktaki konumlarına göre silahlı çatışmalar yapabilirler, tabancalardan saldırı tüfeklerine kadar çeşitli silahlarla birlikte birçok harita ve modu keşfedebilirler.

1) AWM

FOXNGAME

AWM (Arctic Warfare Magnum) keskin nişancı tüfeği, PUB Mobile'daki en iyi uzun menzilli silahtır. Silah airdrop'a özeldir ve 300 Magnum mühimmat kullanır. Oyuncular tek bir airdrop başına 20 mermi alabilirler. Aynı zamanda sağlam bir seviye 3 kaskına tek atabilen tek silahtır.

Silahın ortalama isabet puanı 120’dir. AWM için önerilen eklentiler; bir kompansatör, uzatılmış hızlı çekim şarjörü ve keskin nişancı yanak pedi. 250M veya daha fazla aralıkta mücadele için AWM önemli bir avantaj sağlar.

───────────────────────────────────────────

► PUBG Mobile Sezon 20 Ne Zaman Başlıyor?

───────────────────────────────────────────

2) M24

FOXNGAME

Listedeki ikinci silahımız sürgü mekanizmalı keskin nişancı tüfeği olan M24. Silah, tüm haritalarda iyi bir yeniden doğma oranına sahiptir. 7.62 mm mühimmat kullanır ve 72 ortalama isabet hasarı vardır.

M24 için önerilen eklentiler; bir kompansatör, uzatılmış hızlı çekim şarjörü ve ekstra stabilite için bir yanak pedidir. Uzatılmış hızlı çekim şarjörü yardımıyla mühimmat kapasitesi tur başına 5 mermiden 7 mermiye yükselir.

3) Mini – 14

FOXNGAME

Listedeki son silah, PUBG Mobile'da en çok kullanılan DMR'lerden biri olan Mini-14. 150m veya daha uzak mesafelerde düşman oyunculara tek dokunuşla ateş etmek için uygundur. 5.56 mm mühimmat kullanır. Silah, daha az geri tepme nedeniyle PUBG Mobile’a yeni başlayan oyuncular için uygundur.

Silah, QBU ile değiştirildiği Sanhok hariç, oyunun tüm klasik haritalarında mevcuttur. İsabet başına hasar oranı 46’dır. Mini-14 için uygun eklentiler; namlu uçları (%25 genel tepmeyi azaltma, yatay ve dikey tepmeyi %20 azaltma), susturucu, uzatılmış hızlı çekim şarjörü

%25 indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.