PUBG Mobile Sezon 20 Ne Zaman Başlıyor?

PUBG Mobile Sezon 20 Ne Zaman Başlıyor?
PUBG Mobile Sezon 20 sızıntıları, çıkış tarihi, Royale Pass ödülleri ve Sezon 20’ye dair merak ettiğiniz her şey makalede yer almaktadır.

Sevilen mobil oyunlar arasında yer alan PUBG Mobile, önümüzdeki birkaç hafta içinde muhtemelen 20. sezonuna giriş yapacak. Sezon 20 ile, rütbe atlama deneyiminizi geliştirecek yeni dereceli mod sistemini PUBG Mobile’a dahil edilecek. Oyuna olan talep arttıkça, silah ve kostüm görünümleri içinde beklentiler artıyor. Geliştiriciler her sezon benzersiz RP ödülleri sunarak oyunun cazibesini korumaya çalışıyorlar. PUBG Mobile Sezon 20 RP ödülleri hakkında bazı sızıntılar mevcut ancak resmi olarak yayınlanana kadar bu ödül içeriklerinin hiçbir kesinliği yoktur. İşte PUBG Mobile Sezon 20 sızıntılarından bazıları.

PUBG Mobile Sezon 20 Çıkış Tarihi

Genel olarak konuşmamız gerekirse PUBG sezonları 7-8 hafta süren bir programa tabidir. Mevcut PUBG Mobile Sezon 19, 17 Mayıs 2021 tarihinde göz alıcı skinler ve Godzilla vs. Kong etkinliğiyle piyasaya sürüldü. Buna dayanarak PUBG Mobile Sezon 20 çıkış tarihi için en iyi ihtimal 17 Temmuz Cumartesi gibi görünüyor.

──────────────────────────────────────────────────

► PUBG, Miramar Haritasına Ölüm Yarışı Modu Ekliyor

──────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Sezon 20 Royale Pass Ödülleri

♦ AKM

FOXNGAME

PUBG Mobile Sezon 20, bu güzel AKM’yi ücretli Royale Pass’ın 90. seviyesinde mevcut olacak şekilde sunabilir. Önceki sezonlarda gördüğümüz İnci Avcısı AKM’ye oldukça benziyor. %25 indirimli UC satın almak için tıklayınız.

♦ Kar98

FOXNGAME

PUBG Mobile Sezon 20 Royale Pass’ını satan alan oyuncular, paketi alır almaz bu güzel Kar98’e sahip olacaklar. Oynaması çok kolay gibi görünebilir ancak her PUBG Mobile oyuncusu bilir ki bu oyundaki en ölümcül silahlardan biridir.

♦ AVM

FOXNGAME

Bu güzel AVM’nin 20. sezonun bir parçası olduğu söyleniyor. Güzel efektleri ve ganimet sandıkları ile yükseltilebilir bir skin gibi görünüyor. Kaynağa göre, AVM silahı RP ödüllerinin bir parçası olmayacak. Bunun yerine PUBG Mobile’ın her sezon yayınladığı şanslı bir kostümün veya ganimet sandığının bir parçası olacak.

♦ M762

FOXNGAME

Kar98 gibi aynı temaya sahip bu güzel M762’yi, kaynağa göre, 90. seviyede alabileceksiniz.

♦ S686

FOXNGAME

S686, yakın mesafedeki herhangi bir oyuncuya tek vuruş yapabilen çok güçlü bir silahtır. Bu av tüfeği 20. sezonda 50. seviyede düşecek ve PUBG Mobile RP satın almayan oyuncular için bile mevcut olacak. Yani 50. seviyeye ulaşan herkes bu silaha sahip olabilecek. 

PUBG Mobile Sezon 20 Royale Pass Görünümleri

♦ Tava

FOXNGAME

En ikonik PUBG silahlarından biri tartışmasız tavadır. Düşmanlarınızı tava ile öldürmekten ve çıkardığı sesten daha tatmin edici bir şey yoktur sanırım. Bu güzel tavanın RP ödüllerinde mi yoksa Royale Pass ile serbest bırakılan kasalardan birinde mi çıkacağı henüz doğrulanmandı.

♦ Paraşütler

FOXNGAME

Paraşüt, oyunun başında sizi isteğiniz noktaya götüren ve bir oyuncunun envanteriyle ilgili en dikkat çekici şeylerden biridir. Bir oyuncu Royale Pass satın aldığında paraşüt kaplaması hemen kullanıma sunulur. Görsellerdeki ikinci paraşüt, RP satın almadan da tüm oyuncular tarafından kullanılabilir.

♦ Sırt Çantaları

FOXNGAME

PUBG Mobile 20. sezonunda envanterinizi yükseltecek muhteşem sırt çantaları sizleri bekliyor. Özellikle de ikinci görselde bulunan sırt çantası oyunun şimdiye kadarki en iyi görünümlerinden biri olabilir.

Şu anda 20. sezon 100 RP Outfit için herhangi bir sızıntı mevcut değil ancak güncellemeler geldikçe anlık olarak sizlerle paylaşacağız.

%25 indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.