PUBG Mobile: Sezon 16 Royale Pass İfadeleri ve Kasalar

PUBG Mobile: Sezon 16 Royale Pass İfadeleri ve Kasalar
Sezon 16'da gelecek ifadelerin yanı sıra, premium kasalarda yer alacak, detaylar makalede.
PUBG Mobile, oyuncularına Elite Royale Pass ile çok sayıda parlak kıyafet, silah kaplaması ve ifade sunuyor. Royale Pass'teki ödüller her yeni sezonda yenileniyor. Oyuncular, oyun içi karakterlerinin daha havalı görünmesini sağlamak için birçok efsanevi kıyafet ve duyguya el atabilirler. Bu yazıda, PUBG Mobile'ın Sezon 16 Royale Pass'ında gelecek olan ifadeleri ve premium kasaları tartıştık.

PUBG Mobile Sezon 16 Royale Pass İfadeleri

PUBG Mobile'ın 16. sezonunda Royale Pass'ta oyuncuların üç farklı ifade alması bekleniyor. Bazıları ücretsiz Royale Pass ödüllerine dahil olurken, diğerleri yalnızca Sezon 16'da Elite Royale Pass satın alan oyunculara açık olacak.

#1 Night Terror

Bu ifade, PUBG Mobile için Sezon 16 Royale Pass'ın en iyi ödüllerinden biridir. Bu ifadede, oyun içi karakter kısa hulk benzeri bir dans yapıyor.

#2 Budget Mecha

İkinci ifadenin adı Budget Mecha ve PUBG Mobile'ın 16. Sezonunda keyifli bir izleme sağlıyor. Üçüncü ifadenin adı hala bilinmiyor ve çıkar çıkmaz onu güncelleyeceğiz.

Sezon 16 Aşama Ödülleri

Gold aşama ödülü: Oyuncular, Gold kademe ödülü olarak şık bir kıyafet alacaklar.

Platin aşama ödülü: Platin kademe ödülü, Gold kademe ödülü için eşleşen bir maskedir.

Diamond aşama ödülü: Oyuncular, oyunda Diamond aşamasına ulaştıklarında göz alıcı bir Thompson SMG görünümü kazanacaklar.

Gelecek Premium Sandıklar

PUBG Mobile, daha renkli kıyafetler, silahlar ve çok daha fazlasını içeren yeni bir premium sandık başlatmaya hazır. Günümüzde, oyuncuların premium sandıktan ilk on çekilişinde en az bir efsanevi eşya almaları garanti ediliyor. Yaklaşan premium sandıklarda Snowflake peri kıyafeti ve başlığı olan iki efsanevi eşya olacak. Bazı efsanevi kıyafetler de olacak ve bunlardan birine Bear Pijama Takımı denecek. Kendi maskesi ve başlığı da olacak. Oyuncular ayrıca PUBG Mobile'da çıkacak olan premium sandıklardan parlak bir Scar-L silah kaplaması alabilirler. Noel Baba kıyafeti ve daha fazlası gibi diğer bazı nadir eşyalar da sandıklarda gelecek.

Hemen Pubg Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.