PUBG Mobile Sezon 15 resmi fragmanı yayınlandı

PUBG Mobile Sezon 15 resmi fragmanı yayınlandı
PUBG Mobile'ın resmi Sezon 15 Royale Pass fragmanına göz atın. PUBG Mobile Sezon 15'in piyasaya sürülmesi 15 Eylül'e ertelendi.

PUBG Mobile'ın geliştiricileri kısa süre önce merakla beklenen 15. Sezon güncellemesinin yayınlanmasını erteledi. 1.0 güncellemesi sırasında yayınlanan yama notlarına göre, Sezon 15 Royale Pass, 14 Eylül'de piyasaya sürülecek. Ancak bilinmeyen bir nedenle geliştiriciler çıkış tarihini erteledi. En son yapılan resmi duyuruya göre, Sezon 15 nihayet 15 Eylül'de PUBG Mobile'a geliyor. Güncelleme ertelenirken, PUBG Mobile Season 15 teaser'ı resmen ortaya çıktı. Resmi Sezon 15 fragmanının ardından PUBG Mobile, çeşitli sosyal medya kollarında Sezon 15'in bir posterini de ortaya çıkardı.

PUBG Mobile Season 15 Royale Pass resmi fragmanı

'Beyond A.C.E' olarak adlandırılan PUBG Mobile Season 15 nihayet yarın geliyor. Sezon 15 güncellemesinin tanıtımıyla birlikte, oyunun RP bölümü açılacak ve oyuncular, oyuna bolca görünüm, kıyafet ve ödül getirecek yeni sezon Royale Pass'ı satın alabilecek. Ayrıca, rütbe kesintisinin farkında değilseniz, tüm PUBG Mobile oyuncularının rütbesi sıfırlandı ve artık herkes düşük seviye bir rütbe altına yerleştirildi. Bunu akılda tutarak, oyuncuların savaş alanında bir kez daha uğraşmaları ve daha yüksek bir rütbe almak için uzun süre hayatta kalmaları gerekecek. Ne kadar iyi rütbe kazanırsanız, o kadar iyi aşama ödülleri alırsınız.

Pubg Mobile Uc Satın Al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.