PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass beklenen çıkış tarihi ve saati

PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass beklenen çıkış tarihi ve saati
PUBG Mobile'ın Sezon 14 Royale Pass çıkış tarihi

PUBG Mobil Sezon 13 Royale Pass (RP) yakında sona erecek ve Sezon 14 yakında yayınlanacak. Yeni Sezon 14 Royale Pass 'Spark the Flame' temasına dayanacak. Oyuna Pharoah adlı yepyeni bir karakterin yanı sıra emote, kıyafet ve çok daha fazlasını getirecek. PUBG Mobile'ın 13. Sezon RP Bölümü 12 Temmuz 2020'de sona erecek ve bölüm bundan hemen sonra kilitlenecek. Bu gerçekleştiğinde, oyuncular RP görevlerini tamamlayamaz veya önceki sezonun ödüllerini toplayamazlar.

PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass 14 Temmuz 2020'de saat 07: 30'da piyasaya sürülecek. Yükleme ekranında küçük bir oyun içi güncelleme olacak ve otomatik olarak indirilecektir. Oyuncular Royale Pass'ı satın alabilir ve görevleri tamamlamaya başlayabilir. Her zaman olduğu gibi, Royale Pass'ın iki sürümü olacak - Elite ve Elite Upgrade. Elite Royale Pass yaklaşık 600 UC'ye mal olacak ve Elite Upgrade Royale Pass 1800 UC harcayarak satın alınabilir. PUBG Mobil Sezon 14, M416 silah kaplamasını (Göz Kamaştırıcı), iki 100 RP kıyafeti (Kuş Tyrant Seti ve Kırmızı Komutan Seti), Sezon 14 kaskını, vb. Veri madencileri tarafından sızdırılan Sezon 14 fragmanını getirecek:

Bu arada, PUBG Mobile, 7 Temmuz 2020'de global sunuculara gelecek olan 0.19.0 güncellemesinin yayınlanma tarihini açıkladı. Yaklaşan güncelleme, yeni Livik Haritasını, Şenlik Ateşi Modunu ve bir dizi farklı özelliği getirecek.

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.