PUBG Mobile: Sanhok Haritasında İşaret Fişeği Konumları

PUBG Mobile: Sanhok Haritasında İşaret Fişeği Konumları
Sanhok'ta işaret fişeği konumlarını paylaştık, detaylar makalede yer almaktadır.
PUBG Mobile, oyuncuların battle royale deneyimini çok daha heyecanlı hale getirmek için her zaman yeni oyun içi öğeler başlatır. Bu unsurlardan birisi de Flare Gun'dur. İşaret fişeği tabancasının ana kullanımı, ateş noktasında özel bir airdrop çağırmaktır. Diğer bazı eşyalarla birlikte iki adet airdrop silahı ve 3. seviye teçhizat (kask ve zırh) içerir. Bu yazıda, Sanhok haritasında 5 işaret fişeği konumunu tartışıyoruz.

PUBG Mobile: Sanhok Haritasında En İyi 5 Olası İşaret Fişeği Konumu

#1 Paradise Resort

Sanhok haritasında bir işaret fişeği elde etmek için en iyi yer Paradise tatil beldesidir. POI, yüksek riskli bir alandır, çünkü birçok takım, bire bir silahlı çatışmalara girmek ve oyundaki k / d oranlarını artırmak için hızlı öldürmeler almak için buraya inmeyi sever. Oyuncular genellikle indikten hemen sonra bu alanda bir işaret fişeği bulabilirler.

#2 Camp Alpha

Camp alpha, Sanhok haritasındaki üç kamptan biridir. Camp Alpha, bileşenlerinden birinde bir işaret fişeği bulmada en yüksek şansa sahip. Bölge, Sanhok haritasının en küçük adasında yer alıyor ve bu nedenle ekiplerin çoğu buraya inmeyi tercih etmiyor.

#3 Bootcamp

Sanhok haritasındaki en kalabalık bölge Bootcamp. Oyundaki tüm oyuncular için tercih edilen drop bölgesidir. Alanın çok sert dinamikleri var, bu da oyuncuların becerilerini geliştirmesini uygun hale getiriyor. Bir oyuncu ayrıca daha iyi zırh ve silahlar elde etmek için bu alanda bir veya iki işaret fişeği tabancasını kolayca bulabilir.

#4 Pai Nan

Pai Nan, Sanhok haritasında bir nehirle bölünmüş ve iki küçük köprü ile birbirine bağlanmış bir kasabadır. Bölgede iyi ganimet elde etmek için birçok bina ve hatta kendiniz için hızlı bir şekilde bir işaret fişeği var. Hızlı bir şekilde pozisyon değiştirme yeteneği, PUBG Mobile'daki Sanhok haritasında bu konumun en büyük satış noktalarından biridir.

#5 Sahmee

Sahmee, PUBG Mobile'daki Sanhok haritasında da geniş bir kasabadır. Bölgede ayrıca bina bulunması için bir işaret fişeği bulunma ihtimali yüksektir. Çoğu ekip bu alanı görmezden geldiğinden, diğer bazı konumlardan daha düşük bir risk faktörü oluşturmaktadır.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.