PUBG Mobile M15 Royale Pass Ödülleri | (C3S8)

PUBG Mobile M15 Royale Pass Ödülleri | (C3S8)
Yeni PUBG Mobile (C3S8) M15 RP ödülleri ve sızıntılarıyla ilgili tüm ayrıntıları ele almak için buradayız.

Bugün, yeni PUBG Mobile (C3S8) M15 RP ödülleri ve sızıntılarıyla ilgili tüm ayrıntıları ele almak için buradayız. PUBG Mobile, tüm dünyada çok sayıda oyuncu topladı ve şu anda oyun topluluğundaki en büyük hayran kitlelerinden birine sahip. Oyunculara daha iyi bir genel deneyim sunmak için Krafton ve Tencent Games, oyuna sürekli olarak yeni güncellemeler ve Royale Pass şeklinde yeni içerik ekliyor. Şu anda oyunda PUBG Mobile M14 Royale Pass'e sahibiz. Oyunculara kıyafetler, silahlar, sırt çantası, paraşüt görünümleri ve birkaç iyi ifade dâhil olmak üzere birçok harika RP ödülü sundu. 

Ancak PUBG C3S7 M14 RP'nin bitmesine sadece birkaç gün kaldı ve ardından yeni sezona yeni bir Royale Pass ile gireceğiz.

─────────────────────────────────────────────────────────────

Apex Legends Mobile vs PUBG Mobile: Gereksinimler, Özellikler

─────────────────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile M15 Royale Pass Çıkış Tarihi ve Ödüller

FOXNGAME

PUBG M15 Royal Pass çıkış tarihi ile ilgili internette birçok söylentinin yayıldığını görebilirsiniz. Yeni RP'nin, bir öncekinin aynı gün sona ermesinden hemen sonra başladığını biliyoruz. Yaklaşan Royale Pass'ın lansman tarihini bilmek zor değil. Oyunun RP kısmına girersek, mevcut PUBG Mobile M14 RP'nin 19 Eylül'de biteceğini açıkça görebiliyoruz. Ayrıca, en son PUBG Mobile 2.2 güncellemesinin 13 Eylül'de gelmesi bekleniyor.

Benzer şekilde, M15 Royale Pass kilidi açılacak ve 20 Eylül'de saat 07:30'da satın alınabilecek.

PUBG Mobile M15 sezonunun yeni güncellemeleri neler?

Oyunda mevsimsel döngüleri gördüğümüz için, PUBG geliştiricileri her aydan sonra harika özellikler ve ödüller ile gelen yeni bir Royale Pass sunuyor.

1. Yeni Karakterler

FOXNGAME

M14 sezonuna kadar kullanıcının satın alıp seçebileceği 4 karakter bulunuyor: Victor, Sara, Andy ve Carlo. Şimdi yeni sezondan itibaren iki yeni karakter eklenecek. Yeni bir erkek karakter Riley ve bir kadın karakter Sophia. Yeni karakterin görünüşünü aşağıdaki görselde görebilirsiniz.

Yeni sezonda çok sayıda karakter kuponu alabileceğiniz bir etkinlik olacak.

2. Eğlence Parkı Güncellemesi

PUBG Mobile Eğlence parkında yeni bir güncelleme var. Eğlence parkında geçirdiğiniz süre boyunca, bir sandalyeye oturabilecek ve arkadaşlarınızla çok sayıda ifade kullanabileceksiniz.  

FOXNGAME

PUBG Mobile M15 Royale Pass (RP) Ödülleri

PUBG Mobile, her yeni sezonda oyuncuları heyecanlandıracak yeni ödüller sunuyor. RP ödülleri olarak sağlanan ödüllerden bazıları burada.

RP 1 

Oyuncuların M15 RP'de aldıkları 1. seviye ödül, sırasıyla Music Star Win94 silah görünümü olarak adlandırılan kostüm ve silah görünümleri ve Groovy Peck Set adlı havalı bir kıyafettir.

FOXNGAME

RP 5

Rank 5'te, Royale Pass sahipleri Cactus Constable setinin başlık kapağını alacaklar. Ve RP sahibi olmayanlar bir RP görev kartı alacaklar.

RP 10

RP'yi satın alan oyuncular için 10. sıradaki ödül, Magical Night Helmet adlı inanılmaz yeni bir kask görünümüdür.

FOXNGAME

RP 15

Royale Pass'ta 15. sıraya ulaşan oyuncular, Wild Dance ifadesini ücretsiz olarak alacaklar. RP sahipleri M15 ve Ornament görünümü için iki ödül RP avatarı alacaklar.

RP 20

Seviye 20'deki oyunculara ücretsiz bir paraşüt kaplaması verilecek. Elite Pass'e sahip oyuncular, şaşırtıcı Sihirli Gece adı verilen bir sis bombası görünümü ile ödüllendirilecekler.

RP 25

Rank 25'e ulaştıktan sonra, oyuncular ücretsiz olarak Martial Master Set adlı havalı görünümlü bir kıyafet alacaklar.

FOXNGAME

RP 30

30. seviyedeki oyuncular iki yüksek kaliteli ödül alacaklar. İlk ödül, Sevimli Palyaço bitişi adı verilen bir uçak görünümü. Uçakla birlikte oyuncular Midas Fortune adlı efsanevi bir ifade de alacaklar.

FOXNGAME

RP 35

RP derece 35'te oyuncular Fairytale Scarecrow P90 silah görünümüne sahip olacaklar.

RP 40

RP seviye 40'a ulaştıktan sonra oyuncular yeni bir DP-28 görünümü alacaklar. Görünüm, Drum Sensation olarak adlandırılan kırmızı ve siyah renktedir.

FOXNGAME

RP 50

50. sıra ödülü, her sezonun Elite Royale Pass'taki en heyecan verici ödüllerinden biridir. C3S8 M15 RP döngüsü için oyuncular iki farklı kıyafet seti arasından seçim yapma seçeneğine sahip olacaklar. İlk kıyafete Basiret Tilki Seti ve ikinci efsanevi kıyafete Midas Fortune Set adı verilir.

FOXNGAME

Rütbe Ödülleri

  • Fatih: Özel Fatih avatarı & C3S8 çerçevesi
  • As Dominator: Özel As Dominator avatarı
  • As Ustası: C3S8 saçı
  • As: C3S8 maske
  • Taç: Derece koruma kartı (3).
  • Elmas: C3S8 temasına dayalı SKS Gun skin
  • Platin: C3S8 temasına dayalı paraşüt kaplaması
  • Altın: C3S8 temel kıyafet seti
  • Gümüş: C3S8 için gözlükler
  • Bronz: Sezon jetonu

Sezon 14 RP bölümü kilitlendikten sonra, Sezon 15 Royale Pass kullanıma sunulana kadar kimse giremeyecek. PUBG Mobile'ın yükleme ekranında otomatik olarak indirilecek küçük bir oyun içi güncelleme olacaktır ve indirme tamamlandıktan sonra RP bölümü de otomatik olarak güncellenecektir.

PUBG Mobile'ın her sezonunda olduğu gibi, M15, Elite Pass'ın iki versiyonunu sunacak. Elite Royale Pass'in yaklaşık 600 UC'ye, Elite Pass Plus'ın ise 1800 UC'ye mal olması bekleniyor.


► PUBG UC'de %29'a varan indirimler sizleri bekliyor. 7/24 canlı destek hizmeti ile dilediğiniz an UC satın alın, anında hesabınıza yüklensin: https://www.foxngame.com/pubg-mobile-unknown-cash

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.