PUBG Mobile Lite'ta nasıl hızlı bir şekilde seviye atlanır

PUBG Mobile Lite'ta nasıl hızlı bir şekilde seviye atlanır
PUBG Mobile Lite, düşük özellikli cihazlarda iyi çalışan popüler bir Battle Royale oyunudur. Bu oyun aynı zamanda oyuncuların daha fazla ödül kazanmasına yardımcı olan dereceli bir sisteme sahiptir.

PUBG Mobile Lite, ünlü BR oyunu PUBG Mobile'ın tonlanmış bir çeşididir. Bu oyun, kullanıcının yetenek sınırına dayalı olmayan bir seviye sistemine sahiptir ve oyuncular, oyun içinde XP veya EXP kazanarak bunları artırabilirler.

Ayrıca, seviye atlama ödülleri, daha yüksek seviyelere ulaşmanın bir avantajıdır. Bu nedenle, birçok yeni oyuncu, PUBG Mobile Lite'ta hızlı bir şekilde seviye atlamanın yollarını arar. Bu yazıda, bunu nasıl yapabileceklerine dair bazı ipuçları veriyoruz.

PUBG Mobile Lite'ta hızlı bir şekilde seviye atlamak için ipuçları:

Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular daha fazla XP kazanarak daha yüksek seviyelere ulaşabilirler;

# 1 Tutarlı oynamak

Kullanıcılar, performanslarına bağlı olarak maç başına XP alırlar. Sürekli olarak iyi oynarlarsa, oyun başına daha yüksek miktarda XP alacaklar ve bu da PUBG Mobile Lite'ta daha hızlı seviye atlamalarına yardımcı olacak.

# 2 Günlük Görevler

Günlük Görevler oyunculara çok fazla EXP sağlamasa da, tamamlamaları nispeten kolaydır ve kullanıcılar bunları bir veya iki oyun oynayarak yapabilirler. Bu nedenle, oyuncular günlük ekstra XP almak için bunları tamamlayabilirler.

# 3 2x EXP kartını kullanma

FOXNGAME

PUBG Mobile Lite, bir saat süren 2x EXP kartından oluşur. Oyuncuların aktif haldeyken kazandığı XP miktarı ikiye katlanarak daha hızlı seviye atlamalarına yardımcı olur. Bu, oyuncular için görevlerden, etkinliklerden ve oyun içi mağazadan oyun başına daha yüksek miktarda EXP elde etmenin en iyi yoludur.

PUBG Mobile Lite'ta oyuncuların 2x EXP Kartı satın almak için izleyebilecekleri adımlar şunlardır:

PUBG Mobile Lite'ı açın ve mağaza simgesine tıklayın.

"Hazineler" sekmesine basın ve "2x EXP Kartı: 1 Saat" i bulmak için aşağı kaydırın.
Satın alma düğmesine tıklayın (10 battle Coins'e mal olur)

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.