PUBG Mobile Lite: Ranked sistemi

Üst seviye cihazlara sahip olmayan oyuncular için çıkarılan PUBG Mobile Lite, ve ranked sistemi

FOXNGAME

PUBG Mobile, tüm zamanların en çok oynanan oyunlarından biridir. Oyunun rekabet gücü onu bu kadar popüler yapan şeydir, çünkü oyuncular daha iyi olmak ve sıralanan merdivenin daha yüksek seviyelerine tırmanmak için çabalar. PUBG Mobile tüm dünyada birçok eSpor liginin oluşmasına yol açtı ve oyuncuları her yerde şaşırtmaya devam ediyor. Bu oyunda karşılaştığınız adrenalin ve sinir bozucu durumlar diğerlerinden farklı.

Çoğu oyuncu PUBG Mobile'ı oynayamadı, çünkü telefonları gerekli özelliklere sahip değildi veya bazı teknik sorunlar nedeniyle. Geliştiriciler daha sonra bu tür oyuncular için PUBG Mobile Lite'ı tanıttılar, böylece oyunun engelsiz bir şekilde cihazlarında sorunsuz bir şekilde tadını çıkarabildiler.

Bu makalede, PUBG Mobile Lite'daki mevcut sıralamalı sistemi keşfedeceğiz.

2019'da PUBG Mobile Lite'daki sıralama sistemi aşağıdaki gibi bugünkünden farklı görünüyordu.

FOXNGAME

PUBG Mobile Lite'daki bu sıralama sistemi kabaca mevcut sistemle aynıydı. Bununla birlikte, temel fark bu rütbelerin adlarındaydı. Bunlar Acemi, Acemi, Tecrübeli, Becerikli, Uzman, Uzman ve nihayet Survivor idi. Bu sistem oyuncuların maç puanlarından ziyade kişisel gelişimlerine odaklanmıştır. Oyuncu çok fazla oyun oynadığı sürece, bu sıralama listesinde iyi bir sıralama elde eder.

Bununla birlikte, PUBG Mobile Lite'daki mevcut sistem, ana sürümün sıralama sistemine benzer; adlar Bronze, Silver, Gold, Platinum, Diamond, Crown, Ace ve Conqueror. Bu sistem çok daha iyi görünüyor ve bireysel maç sonuçlarına odaklanır ve maçlar oynayarak, hayatta kalabilir ve öldürerek üst sıralara tırmanabilirsiniz.

FOXNGAME

PUBG MOBİLE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.