PUBG Mobile Lite: Hassasiyet ayarları nasıl sıfırlanır

PUBG Mobile Lite: Hassasiyet ayarları nasıl sıfırlanır
Bu oyunda, bir oyuncunun oynayışını iyileştirmek için hassasiyet ayarları çok önemlidir.

PUBG Mobile Lite, düşük ve orta sınıf bütçeli akıllı telefonlarla uyumluluğu sayesinde oyun dünyasında her zamankinden popüler olmuştur. Piyasadaki her akıllı telefona gecikmesiz bir deneyim sağlayabilir ve bu da onu oldukça popüler kılar.

PUBG Mobile Lite, neredeyse PUBG Mobile'ın bir kopyası olsa da, çok az oyuncu bu başlıktaki hassasiyet ayarlarını sıfırlama, değiştirme ve özelleştirme konusunda hala karanlıkta. Bir oyuncunun oyun özelliklerinin ve becerilerinin önemli bir yönü olan hassasiyet ayarları, hızlı tepkiler, ADS hareketi ve geri tepme kontrolü için çok önemlidir.

Bu yazıda, bu oyunda hassasiyet ayarlarını sıfırlamak için adım adım bir kılavuz sunuyoruz.

PUBG Mobile Lite'ta hassasiyet ayarlarını sıfırlama kılavuzu

FOXNGAME

PUBG Mobile Lite'ı çalıştırın.

Ekranın en sağ üst köşesindeki 'Pil Yüzdesi' simgesinin hemen altındaki 'Ayarlar' simgesine dokunun.

FOXNGAME

Bir açılır menü görünecektir.

Ekranın sağ tarafında, 'Temel', 'Kontroller', 'Grafikler' gibi 'Ayarlar' için bir seçenek listesi vardır. Sağ tarafta, mevcut 'Hassasiyet' seçeneğine dokunun. FOXNGAME

Ekranın sol üst tarafında bulunan 'Genel' bölümünün altında, kutunun içinde dört seçenek bulunur. Düşük, Orta, Yüksek, Özelleştir. Bir oyuncu hassasiyet ayarlarını sıfırlamak isterse, varsayılan hassasiyet ayarlarını zaten özelleştirmiştir ve şimdi, ayarlarını sıfırlamak için üç seçenek sunulmaktadır.

Oyuncu, PUBG Mobile Lite'da bulunan en makul ve dengeli hassasiyet ayarlarına sıfırlamak için 'Orta' seçeneğine dokunabilir. Ancak duyarlılık tercihine göre 'Yüksek' veya 'Düşük' seçimini de yapabilir.

Sorumluluk Reddi: Bazı oyuncular için PUBG Mobile Lite'da hassasiyet ayarlarını sıfırlamak kolay bir iş gibi görünse de, diğerleri için durum böyle değildir. Bu makale onlar için bir rehberdir.

Pubg mobile uc satın al

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.