PUBG Mobile Lite 0.20.0 güncellemesi: Yeni Kış Kalesi, festival dekorasyonları ve daha fazla ek özellik

PUBG Mobile Lite 0.20.0 güncellemesi: Yeni Kış Kalesi, festival dekorasyonları ve daha fazla ek özellik
PUBG Mobile lite 0.20.0 güncellemesi birkaç gün önce sunuculara geldi. Oyuna birkaç heyecan verici eklemeler ve değişiklikler getirdi.

PUBG Mobile, düşük kaliteli cihazlara sahip oyuncuların aynı battle royale deneyiminden yararlanmaları için geliştirilmiş bir PUBG Mobile Lite sürümüne sahiptir. Bu tonlanmış versiyon, daha küçük bir haritaya ve maç başına daha az oyuncuya sahiptir. Her tur yalnızca yaklaşık 10 dakika sürdüğü için daha hızlı hareket gerektirir. PUBG Mobile Lite 0.20.0 güncellemesi birkaç gün önce küresel sunuculara çarptı ve oyunu geliştirecek birkaç yeni, heyecan verici oyun içi özellik getirdi. Kış Kalesi ve kış festivali süsleri bu güncellemenin en heyecan verici özellikleri arasında yer aldı.

PUBG Mobile Lite 0.20.0 yeni özellikler!

New Winter Castle

Varenga haritasına yeni bir konum, yani Kış Kalesi eklendi. Oyuncular, burada bir takım için yeterli olabilecek iyi ganimet bulabilirler.

Ancak site haritanın dışında ve oyuncuların ana adaya dönmek için suları geçmesi gerekiyor.

Kış Festivali Dekorasyonları

FOXNGAME

Spawn adasına birkaç yapı eklendi. Daha önce de belirtildiği gibi, kış festivali süsleri bu güncellemenin en önemli unsurlarından biri oldu.

FOXNGAME

Birkaç bölgedeki arazi artık karlı ve haritadaki zirveler karla kaplı. Snowboard seçeneği de var.

Frozen Egg

FOXNGAME

Bu güncellemeyle oyuna eklenen yeni fırlatılabilir öğe. Dondurulmuş Yumurta, aşağıdaki resimde gösterilen bir yapı oluşturur ve kullanıcılar bunu kullanarak siper alabilirler.

Temalı lobi

FOXNGAME

Bu güncelleme aynı zamanda kış temalı bir lobi getirecek. Ancak bu noktaya kadar oyuna girmediğini belirtmek çok önemlidir. Birkaç YouTuber'a göre, yukarıdaki resimdeki gibi görünebilir.

Evrensel İşaret özelliği

FOXNGAME

Oyuna giren bir diğer önemli özellik, kullanıcıların malzemeleri, konumları ve daha fazlasını işaretlemesini sağlayan Evrensel İşarettir. Oyun içinde birkaç başka özellik / değişiklik yapıldı. Kullanıcılar hepsini aşağıdaki videoda görüntüleyebilir:

PUBG MOBILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.