PUBG Mobile: Keskin nişancı tüfekleri (Sniper) nerelerde bulunur?

PUBG Mobile: Keskin nişancı tüfekleri (Sniper) nerelerde bulunur?
PUBG Mobile'da keskin nişancı tüfeklerini bulmak için en iyi yerler hakkında hızlı bir kılavuz.

Sniper kategorisindeki silahlar oyundaki en güçlü silahlardan biridir ve düşmanları tek atışla vurabilir.

Keskin nişancı tüfekleri bulmak için en iyi yerleri açıklıyoruz.

PUBG Mobile, oyun dünyasındaki en iyi battle royale oyunlarından biri haline gelmiş durumdadır, birçok silah ve teçhizata sahiptir. Oyunda SMG'ler, saldırı tüfekleri, tabancalar ve keskin nişancı tüfekleri gibi silah sınıfları var. Oyuncular keskin nişancı tüfeklerini kullanarak tek bir kafa vuruşuyla düşman oyuncuları öldürmeyi başarabilir.

Bu yazıda, PUBG Mobile'da keskin nişancı tüfekleri bulmak için en iyi yerlerden bazılarını inceledik.

#1 Sosnovka Military Base

PUBG Mobile'da bir keskin nişancı tüfeği bulmak için en iyi yerlerden biri Sosnvka Askeri Üssüdür. Burası büyük bir loot yüzdesi vardır ve kesinlikle burada binalardan birinde M24 veya Kar98K gibi bir keskin nişancı tüfeği bulacaksınız. Bir daha keskin nişancı tüfeği kullanmak istediğinizde, bu askeri üsse gidin.

FOXNGAME

#2 Pochinki

Bir keskin nişancı tüfeği bulmak için ikinci yer, PUBG Mobile'daki sıcak bölgelerden biri olan Pochinki. Yüksek loot yüzdesi nedeniyle, birçok oyuncu buraya gelir. Burası yağmalamak için birçok bileşik var ve buradaki evlerden birinde kolayca bir keskin nişancı tüfeği alacaksınız. Böyle bir silah, 6x veya 8x gibi yüksek menzilli kapsamlarla donatıldığında uzun menzilli kavgalarda çok kullanışlı olur. Uzaktan bir kafa vuruşu ile kolayca atılabilecekleri için düşmanlara karşı bir avantaj elde etmenize yardımcı olacaktır.

FOXNGAME

#3 Novorepnoye

Bu listedeki başka bir harika yer Novorepnoye'dir, çünkü burada konteynerler zengin bir loot yüzdesine sahiptir ve oyuncular kaliteli loot alabilirler. Uzun menzilli iyi bir kapsama alanına sahip olan Kar98K gibi bir keskin nişancı tüfeğini Novo konteynerinden kolayca alabilirler. Düşmanları daha kolay tespit etmenize ve öldürmenize yardımcı olacaktır.

FOXNGAME

NOT: Oyuncular ayrıca AWM keskin nişancı tüfeklerini bölgelere gelen hava droplarından bulabilirler. AWM, PUBG Mobile'daki en güçlü silahlardan ve en iyi keskin nişancı tüfeklerinden biridir.

PUBG MOBİLE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.