PUBG Mobile Karakin Haritası Özellikleri

PUBG Mobile Karakin Haritası Özellikleri
PUBG Mobile'ın en son ve yeni haritası olan Karakin haritasını diğer haritalardan ayıran bazı özellikle bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere bu özelliklerden bahsediyor ve bilgilendiriyoruz. Detaylar makalede yer almaktadır.
PUBG Mobile, kendi türünde en popüler mobil oyunlardan biridir. Hatta kendi oyun türü dışında da, mobil oyunlar denince akla gelen ilk oyunlardan biridir. Oyunculara sunduğu birçok oyun mekaniği, yenilikler, yeni modlar ve yeni haritalar gibi özelliklerin bu popülerliğe katkısı oldukça büyüktür. Aynı şekilde oyunda yer silahlar ve özellikleri, gerçekte olduğu gibi oyuna yansıtılmaktadır. Gelişmiş grafik seçenekleri ve gerçekçi görünüm, bir mobil oyuna göre başarılı düzeydedir. Hatta bazı bilgisayar oyunlarından çok daha fazla gelişmiş grafiklere sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebilmemiz mümkündür. Bu yazımızda ise oyunun en yeni ve son haritası olan Karakin haritasının belirgin özelliklerinden bahsedeceğiz.

──────────────────────────────────────

► PUBG Mobile Performans Arttırma Rehberi

──────────────────────────────────────

PUBG Mobile Karakin Haritası Özellikleri

  • Yapışkan Bombalar

Oldukça kullanışlı bir bomba türü olan Yapışkan Bombalar, belirli bir bölgeyi tahrip etmenize veya bir binanın çevresini kuşatarak düşmanlarınızı rahatsız etmenize, öldürmenize olanak sağlar. Adından da anlaşılacağı üzere yapışkan özellikte olan bu bomba türü diğerlerinin aksine hedefe isabet halinde yapışır ve hareketsiz kalarak infilak eder.

  • Kara Bölge

Yalnızca Karakin haritasında mevcut olan Kara Bölge, diğer haritalarda yer alan Kırmızı Bölge gibi aynı prensiple hareket eder. Kırmızı Bölge'de yer alan bir oyuncu herhangi bir binanın içine saklandığında bu bölgenin tahribatından korunabilir ancak aynı şey Kara Bölge için geçerli değildir. Binaları yıkabilme özelliğine sahip bu modda, saklanmak sizi oluşabilecek hasardan korumayacaktır.

  • Alman Roketatarlar

Karakin haritasının bir diğer özelliği ise haritada yer alan Alman Roketatarlarıdır. Gerçek hayata uygun tasarlanan roketatarlar binalara ciddi boyutlarda hasar verebilir. Araç üzerinde de kullanabileceğiniz roketatarları kullanım sırasında takım arkadaşınızın arkada olmamasına dikkat edin, aksi takdirde oluşan geri tepmenin verdiği hasar ciddi boyutlara ulaşabilir.

  • G36C Silahı

Karakin haritasına Vikendi'den miras kalan bir özellik G36C silahıdır. Eskiden Vikendi haritasında bulunan bu silaha artık Karakin haritasında ulaşabilirsiniz. G36C, sahip olduğu 5.56mm'lik mühimmatı sayesinde kısa mesafede oldukça etkili bir silahtır.

  • Yeraltı Sığınakları

Karakin haritasının en belirgin son özelliği de Yeraltı Sığınaklarıdır. Harita boyunca hemen hemen her yerde bulunan bu sığınakları kullanarak Kara Bölge’nin oluşturacağı hasardan veya düşmanlardan korunabilirsiniz.► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.