PUBG Mobile İçin Oyuna Yeni Başlayanların En Sık Yaptığı Hatalar

PUBG Mobile İçin Oyuna Yeni Başlayanların En Sık Yaptığı Hatalar
Bu yazımızda yapılan hatalar ve neler yapılması gerektiği hakkında bilgiler veriyoruz.
PUBG Mobile taraftarlarının şu anda en sevdikleri Battle Royale oyununu oynamak için çok zamanları olmasına rağmen, geçirilen bu boş zamanaynı zamanda birçok yeni oyuncunun oyuna alışması için mükemmel bir fırsat. PUBG Mobile kısa süre önce 2. yıldönümünü kutladı ve birçok oyuncu oyuna giriş yapmadan önce bile stratejilerinde yerinde bir noktaya kadar hakim olsa da, hem hala öğrenecek çok şey olduğunu unutmayın. Herkesin farklı bir oyun tarzı olmasına rağmen, oyuncuların bu hatalardan kaçınmasına ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olacak bazı önemli ipuçlarını sizler için derledik.

Kamuflaj

Önce tespit ediliyorsun ve ardından vuruluyorsun değil mi? PUBG Mobile'daki herhangi bir haritadaki oyunu hemen hemen herkes için özetleyen bir durum. Oyunda, doğru tür silahlar ve cephane önemlidir, ancak kritik olan da olabildiğince uzun süre düşmanın görüş alanından uzak durmaktır.

Bu yüzden oyun içerisinde kamufle olmak, o görkemli zaferi kazanmak için anahtarınız olabilir. Oyuncular kıyafetlerini seçtikleri harita türüne göre seçmelidir. Erangel ve Sanhok için yeşil veya herhangi bir koyu renk olabilir, Miramar kahverengi ve soluk kıyafetler gerektirirken, Vikendi için beyaz kıfayetlere yönelebilirsiniz.

Daima Güvenli Bölgeyi Takip Etme

Bir kez uçaktan atlayan oyuncular tüm süreçte yağma ile meşgul olma eğilimindedir. Yeterli yağma almadığınız ve evlerin henüz ziyaret edilmediği zamanlar vardır. Bir profesyonel bir arabayı her zaman yerde hazır tutar ve haritaya bakmaya devam eder ve güvenli bölge zamanına da göz kulak olur. Mavi bölge yaklaştığında, arabaya binip koşmak için ekip üyelerinize yakın olmalısınız. Akıllı bir oyuncu, yeterli canı yokken bir rakip ile kavga etmek istemez.

Haritacıyı Seç

Belirsiz iletişim birden fazla karışıklığa neden olabilir ve oyuna girdikten sonra işlerin pürüzsüz ve net olmasını istersiniz. Bir takımda, başkalarının takip etmesi için haritadaki konumları işaretleyecek bir haritacı lider bulunmalıdır. Haritadaki birden fazla işaret bazen büyük karışıklıklara neden olabilir ve yenilginizin bir nedeni olabilir. Ekibinizin Mylta'ya gitmek istediği ve pimin Mylta Power'da olduğu bir durum düşünün! Tam bir felaket!

Bir Evden Çıkarken Kapıları Kapatma

Profesyonel oyuncular bile kapıyı kapatmanın bu temel yollarından yoksundur. 100 kişi bir haritaya iner ve bir klanın komşu bir kasabada takımının yağmaladığı yerden görülebilme ihtimali vardır. Tek gereken, açık kapıları fark etmek ve ekibiniz saldırı altında olduğunuzu fark etmeden önce 8X veya 6X kapsamına sahip bir profesyonel oyuncu. Temel görüi eksikliği bazen kadronuzun pozisyonunu tehlikeye atabilir. Unutmayın oyunda görüş hakimiyeti oldukça önemlidir.

Şarjör Değitşirme

Eski nesil aksiyon oyunlarından farklı olarak PUBG Mobile, cephanesi azsa kullanıcılara silahlarını yeniden yüklemelerini bildirmez. Oyuncuların yaptığı bir başka popüler hata da bduur ve aksiyon dolu bir kavgadan sonra silahlarını yeniden yüklemeyi unutuyorlar. Daha sonra bir düşman tespit edip, saldırı yapmak için silahlarında mermi bulunmadığını anladıklarında ise iş işten geçmiş oluyor. Bu yüzden her zaman yeteri kadar merminiz olması gerekir ve çatışmalardan sonra yeni bir çatışmaya girmeden önce şarjörünüzü değiştirdiğinizden emin olmalısınız.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.