PUBG Mobile Hile Yasaklama Raporu - 28. Hafta

PUBG Mobile Hile Yasaklama Raporu - 28. Hafta
PUBG Mobile hilecilere göz açtırmamakta oldukça kararlı. Hile kullanımına karşı geliştirdiği hile ve raporlama sistemi ile hilecilerin korkulu rüyası oluyor. Haftalık yasaklama raporu ile bu konuda ne kadar ciddi olduklarını göstermektedirler.
Hızla gelişmekte olan PUBG Mobile cephesinde gelişmeler devam ediyor. Geliştiricilerin sıkı çalışması ve oyunun düzenli olarak aldığı güncellemelerde bu gelişimi destekliyor. Bu gelişime ayak uydurmak isteyen oyuncular ise oyunda harcadıkları eforları daha da arttırarak oyunu ödüllendiriyor. PUBG Mobile son zamanlarda elde ettiği başarısı sayesinde adını mobil oyunlar listesinde üst sıralara yazdırmayı başardı.

PUBG Mobile bu başarısını koruması için oyuna giriş yapan kötü niyetli oyuncuları kontrol altında tutmayı çok iyi başarıyor. Bunu sağlayabilmek için de geliştirdiği hile önleme ve raporlama sistemine oldukça güveniyor. Bunu kanıtlamak için ise her hafta düzenli olarak o haftaya ait yasaklama raporu paylaşılıyor. Aşağıdan bu haftanın yasaklama raporuna ait istatistikleri görüntüleyebilir ve okuyabilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────────────────

► En İyi Mobil Oyunlar Listesinde PUBG Mobile

─────────────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Kalıcı Yasaklamalar Devam Ediyor

PUBG Mobile'da hilecilere karşı önlemler en üst seviyede ilerliyor. Geçtiğimiz hafta 1.600.000'dan fazla hesap hile kullanımı ve uygunsuz davranış sebebi ile kalıcı olarak askıya alınmıştı. Bu hafta da bu oran değişmedi ve yaklaşık olarak aynı oranda hesap kalıcı olarak yasaklandı. PUBG Mobile, oyunu olumsuz etkileyen bu durum için aldığı önemler üzerine her hafta düzenli olarak bu raporu paylaşmaktadır. Bu da bu konuda ne kadar ciddi olduklarını ve hilecilere göz açtırmayacaklarını en net şekilde hatırlatan bir durumdur. Aşağıdaki görselde bu hafta yasaklanan hesapları ve hesapların rütbelerini görüntüleyebilirsiniz;
FOXNGAME
Yasaklanan tüm hesaplar oyundan kalıcı olarak, süresiz şekilde uzaklaştırılmaktadır. Oyunda herhangi bir harcama veya yatırım yapmış olmanız, eğer hile kullanıyorsanız sizi kurtarmayacaktır ve yaptığınız harcamalar ile birlikte hesabınıza erişiminiz sonlandırılacaktır. Bu yüzden hile kullanımından uzak durmalısınız, aksi takdirde oluşabilecek maddi ve manevi kayıpların sorumlusu siz olursunuz. Aşağıda yer alan tabloda bu hafta oyunda yasaklanan 1.600.000'dan fazla hesaba ait rütbe dağılımlarını görüntüleyebilirsiniz;

  • %1 Fatih Kademesi Hesap
  • 7% As Kademesi Hesap
  • %11 Taç Kademesi Hesap
  • %12 Elmas Kademesi Hesap
  • %10 Platin Kademesi Hesap
  • %8 Altın Kademesi Hesap
  • %11 Gümüş Kademesi Hesap
  • %40 Bronz Kademesi Hesap

► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.