PUBG Mobile Hile Yasaklama Raporu - 27. Hafta

PUBG Mobile Hile Yasaklama Raporu - 27. Hafta
Geliştiriciler büyük bir rekora imza atarak 5 milyar dolarlık oyun içi kozmetik ürünü satışı gerçekleştirdi. Ayrıca PUBG Mobile'da bu haftanın hile yasaklama raporu yayınlandı. Detaylar makalede yer almaktadır.

Dünya çapında birçok mobil oyun yer almaktadır ve bunlardan bazıları mobil oyun sektörüne yön vermektedir ve her mobil oyun kendi oyun türü üzerinde belirlenmiş dallarda alanını temsil etmektedir. Battle Royale tarzı denilince akla ilk gelen oyun ise hepimizin aşina olduğu üzere PUBG Mobile'dır. Kısa bir süre önce oyun içi kozmetik, kostüm vb. ürün satışlarından 5.000.000.000 dolarlık bir gelir elde eden oyun, bu eşsiz başarının arkasında elbette büyük bir çalışma sistemi bulunduruyor.

Popülerliği bu denli kanıtlanmış bir oyun, ne yazık ki kötü niyetli kullanıcılarında hedefi haline gelebiliyor ancak Tencet Games, PUBG Mobile için geliştirdiği hile önleme sistemi sayesinde hedef kitlenin oyun içinde haksız rekabet oluşturmasını engelliyor. Birçok hileyi kapsayan bu sistemde çoğunluk olarak; görüş, oyun dosyalarının değiştirilmesi, hasar, aim gibi hileler bulunuyor. Ayrıca uygunsuz davranış gösteren, oyunda toksikliğe neden olan oyunculardan, tespit edildiği zaman cezalandırılıyor.

───────────────────────────────────────────────────────

► Yeni Harita Karakin PUBG Mobile'ye Geliyor

───────────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile ve Hile Koruma Sistemi

PUBG Mobile'da hilecilere karşı ciddi önlemler alındığı çok açık bir şekilde haftalık raporlarla belirtilmektedir. Öyle ki herhangi bir hile kullanımı konusunda geri dönüşü olmayan çok ciddi cezalar oyuncuları bekliyor. Hile kullanımı tespit edilen milyonlarca hesap, rütbesi veya oyuna yatırdığı maddi yatırıma bakılmaksınız, oyundan süresiz şekilde yasaklanmaktadır. Bu makaleyi okuyor ve daha önce bir hile kullandıysanız veya hile kullanmayı düşünüyorsanız, bu fikirden uzaklaşmanızı ciddi bir şekilde öneriyoruz. Aşağıda yer alan yasaklama oranlarına ve yasaklanan hesapların rütbelerine bakarak durumun ciddi olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz, bizden söylemesi.

FOXNGAME
Bu hafta yayınlanan rapora göre, PUBG Mobile’da hile kullanan 1.600.000’den fazla hesap, oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldı. Geçtiğimiz hafta ortalama 1.800.000 hesap, yine hile kullanımı ve uygunsuz davranış nedeniyle oyundan banlanmıştı. Rakamların gösterdiği üzere oldukça fazla ve yaygın olan hile kullanımı, oyunu hakkıyla oynayan oyuncuların performans düşüklüğüne neden olarak oyunda haksız rekabet oluşturuyor. Bu durumun önüne geçmeyi hedefleyen şirketin ise Mart ayı hile yasaklama raporu toplamda 8.000.000 kişiye ulaştı.

  • %1 Fatih Kademesi Hesap
  • 8% As Kademesi Hesap
  • %12 Taç Kademesi Hesap
  • %13 Elmas Kademesi Hesap
  • %11 Platin Kademesi Hesap
  • %9 Altın Kademesi Hesap
  • %11 Gümüş Kademesi Hesap
  • %35 Bronz Kademesi Hesap

► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.