PUBG Mobile Hedefleme Gelişim Rehberi

PUBG Mobile Hedefleme Gelişim Rehberi
PUBG Mobile'da kendinizi geliştirmenize olanak sağlayan birçok yöntem bulunmaktadır. Hedefleme konusunda gereken bilgiler gelişim rehberi niteliğinde paylaşıldı. Detaylar makalede yer almaktadır.
Birçok FPS, silah ve hedefleme tabanlı oyunda olduğu gibi PUBG Mobile'da da hedefleme oldukça önemlidir. Hedeflemeden kastımız, düşmana karşı ateş ederken belirli bölgeleri nişan almanızdır. Örneğin PUBG Mobile'da bir düşmanınızı ayağından vurduğunuzda verdiğiniz hasar azdır ancak kolundan veya gövdesinden vurduğunuzda verilen hasar ayağa göre fazladır fakat kafadan vuruşa göre azdır. Yani ciddi bir hasar veya kesin sonuç istiyorsanız hedef noktanız kafa bölgesi olmalıdır. Peki, kafadan vuruşları kolaylaştırmanın bir yolu var mı? Kendinizi bu konuda nasıl geliştirebilirsiniz? Yapmanız gerekenler nelerdir?

─────────────────────────────

► PUBG Mobile 5 İçin Yeni Özellik

─────────────────────────────

PUBG Mobile İsabetli Vuruş Geliştirme

PUBG Mobile ve benzeri oyunlarda kafadan vuruşlar ve isabetlilik oldukça önem arz eder. Oyunun size sunduğu hassasiyet ayarlarını, mobil cihazınız ile uyumlu bir eklenti kullanımı veya oyunda mevcut olan pratik yapma modlarını kullanarak bu becerinizi geliştirebilirsiniz.


1) En İyi Hassasiyet Ayarı
PUBG Mobile'da hedef almanızı en çok etkileyen şey hassasiyet ayarlarıdır. Yetenekli olmanın da katkısı büyüktür ancak hassasiyet ayarı olmadan yetenekte tek başına bir anlam ifade etmez. Rakiplerinizin kafalarına hedef alırken hızlı ve isabet oranınızın yüksek olması gerekir. Bunun için hassasiyet ayarlarını test ederek en rahat ettiğiniz şekilde ayarlamalı ve performansınıza olumlu etki ettiğini düşündüğünüz ayarları uygulamalısınız. Birden fazla ayar denemesi yaparak en etkili sonucu elde edebilirsiniz.


2) Jiroskop Eklentisi Kullanımı
PUBG Mobile gibi mobil oyunlarda hedef almayı kolaylaştıracak ve oyunda hareket kabiliyetini yükseltecek bazı eklentiler mevcuttur. Mobil cihazınız ile uyumlu bu eklentileri kullanarak hız ve isabetlilik oranınızı yükseltebilirsiniz. Bu eklentileri kullanmanız hedef almanıza olanak sağladığı gibi, silahlarda yer alan geri tepmelerin kontrolünü de kolaylaştırır. Bildiğiniz üzere gerçek hayatta olduğu gibi oyunlarda da silahların geri tepme oranları bulunmaktadır. Geri tepmelerin oluşturduğu tepkileri kontrol altına almak veya en aza indirgemek için karşıt güç kullanılması gerekir, yani geri tepmenin olduğu yönün tersinde bir kuvvet uygulanmalıdır. Bu eklentiler sayesinde bunu yapabilmeniz oldukça kolaylaşmaktadır. Elbette piyasada birçok mobil oyun eklentisi yer alıyor, bu yüzden de kaliteli olan ürünleri bulmak zorlaşabiliyor. Mümkün olduğu kadar etkili ve sağlam bir ürün tercih ederek hedefleme performansınızı artırabilirsiniz.


3) Arcade Modunda Bolca Pratik
Diğer her oyunda olduğu gibi, PUBG Mobile’da da kendinizi geliştirmeniz için bolca pratik yapmalısınız. PUBG Mobile Arcade modunu kullanarak hedef, hız ve nişan alma becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu sayede tecrübelenir ve daha olumlu sonuçlar alırsınız.


► Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.