PUBG Mobile: En az bilinen 5 "Air Drop" konumu

PUBG Mobile: En az bilinen 5 "Air Drop" konumu
Bir oyuncunun PUBG Mobile'da iyi yağmayı elde etmesi için haritada rast gelebileceği bir dizi Alan vardır.Ancak, tüm drop bölgeleri güvenli değildir. En uygun drop alanlarını gösteriyoruz.

PUBG Mobile, oyuncuların tadını çıkarabilecekleri çeşitli haritalardan oluşur. Her harita, kullanıcılara farklı bir deneyim sağlamak için farklı arazilerden oluşur. Her haritada, oyuncuların üst düzey lootlar bulmak için iniş yaptıkları çeşitli droplar var. Rakip kitleleri de aynı ganimeti istedikleri için bu büyük bir risk içerir, yani birçok oyuncu bir seferde bir noktada birleşir. Sonuç olarak, bazı oyuncular çok fazla düşmanla karşılaşma riski olmadan, onlara büyük yağma sağlayan başka noktalar ararlar. Bu oyunculardan biriyseniz, bu makale tam size göre. Burada, PUBG Mobile'da büyük yağmalar elde etmek için haritaların drop düşebileceği güvenli yerlerinin bir listesini sunacağız.

PUBG Mobile'daki en iyi 5 drop konumu

# 1 Gatka - Erangel

FOXNGAME

Batı tarafında ve birkaç küçük yapıya sahiptir. Bu alan, biraz güvenli oynamaya ve önemli miktarda loot almaya istekli oldukları takdirde buraya inebilen oyunculara bolca loot  sağlar.

#2 Power Grid – Miramar

FOXNGAME

San Martin, Pecado ve Monte Nuevo arasındadır ve Miramar haritasını oynayanlar için iyi bir loot alanı olabilir. Oyuncular bulundukları yerde bulunan depolarda yeterince loot kazanabilirler. Los Leones'e yakın olan mağara, oyuncuların Miramar'ı oynarken deneyebilecekleri başka bir ideal yer.

#3 Port – Vikendi

FOXNGAME

Bu konum yeterli loot için önerilir. Haritanın orta bölgesinde bulunmasa da, bölgedeki depolar ve tekneler çok iyi loot sağlayabilir.

#4 Quarry – Sanhok

FOXNGAME

Oyuncular, yerin geniş yayılımı nedeniyle bu alanda loot bulmak için biraz arama yapmak zorunda kalacaklar. Ancak, kesinlikle bu yere yayılmış çok miktarda öğe keşfedecekler. Oyuncular Sanhok oynarken Ban Tai'ye de uğrayabilirler.

#5 Farm – Erangel

FOXNGAME

Burası, oyuncuların kaliteli loot bulmak için Erangel'e gidebilecekleri başka bir yer. Konum haritanın orta bölgesi çevresinde bulunur ve ganimet elde ettikten sonra, oyuncular askeri üsten gelen rakiplere dikkat etmeli.

Daha fazlası için takipte kalın. Foxngame

PUBG MOBİLE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.