PUBG Mobile: Ekim 2020'de oyunda elde edilecek en kolay 5 başlık

PUBG Mobile: Ekim 2020'de oyunda elde edilecek en kolay 5 başlık
Her başarı ve unvan, PUBG Mobile'daki bir oyuncunun olağanüstü becerisini ve becerisini temsil eder. Bu başlıklardan bazılarına ulaşmak nispeten basitken, diğerleri çok daha fazla çaba ve zaman alıyor.

PUBG Mobile artık dünya çapında milyonlarca hayran kitlesiyle en ünlü battle royale oyunlarından biridir. BR türündeki diğer oyunlardan ayrı durmasına yardımcı olan çeşitli özelliklere ve işleve sahiptir.

Bu özelliklerden biri Başarılar bölümüdür. Bu oyundaki çeşitli başarılar ve unvanlar, bireylerin benzersiz becerilerini ve taktik yeteneklerini PUBG Mobile dünyasına sergilemelerine yardımcı olur.

Bu unvanlara ulaşmak için, oyuncunun belirtilen kriterleri ve hedefleri yerine getirmesi gerekir. Gerekliliği yerine getirir getirmez, söz konusu unvanı tamamlayabilir ve oyuncu profilinde görüntüleyebilir.

PUBG Mobile'da elde edilmesi zor, orta ve kolay başlıklar vardır, bu da bir oyuncunun çabasına, harcanan zamanına ve becerisine ve yeteneğine bağlıdır.

Bu makalede, bir oyuncunun bu oyunda elde edebileceği en basit başlıklardan bazılarını gösteriyoruz.

PUBG Mobile'da elde edilebilecek en kolay beş başlık listesi

1) Perseverance

FOXNGAME

Perseverance unvanı, belirli bir beceri, yetenek, zaman veya çaba gerektirmediğinden PUBG Mobile'da elde edilmesi kolaydır. Bununla birlikte, Elite Royale Pass'ı üç sezon boyunca satın almayı içerdiğinden, cepte biraz ağır ve pahalı olabilir.

2) Well-liked

FOXNGAME

Bu unvan, onu elde etmek için gereken çabalar düşünüldüğünde, oyunda elde edilmesi en kolay olanıdır. Bir oyuncu PUBG Mobile'da toplam 1000 beğeni alırsa bu unvanı alabilir. Oyuncunun takım arkadaşları tüm işi yapacağından ekstra çaba veya kredi gerekmez.

3) Warhorse

FOXNGAME

Bu unvan zaman ve sabır gerektirse de, yakından bakarsak onu başarmanın karmaşık bir yanı yok. PUBG Mobile'da bulunan altı Silah Ustalığı oyunundan herhangi ikisini elde etme kısıtlaması olduğu için bir oyuncunun biraz zorlaması gerekir.

4) Season Ace

FOXNGAME

Bir oyuncu PUBG Mobile'da Ace katmanına ulaştıktan sonra, bu unvanı kolayca alabilir. Gerekli olan tek şey, oyunun her sezonunda aşama zorlamak için kolay bir görev olan bu seviyeye geçmek. Ancak, bir oyuncunun bu unvanı elde etmek için As aşamasına bağlı kalması ve en az beş maç oynaması gerekir.

5) Overachiever

FOXNGAME

Bir oyuncu PUBG Mobile'da Ace katmanına ulaştıktan sonra, bu unvanı kolayca alabilir. Gerekli olan tek şey, oyunun her sezonunda aşama zorlamak için kolay bir görev olan bu seviyeye geçmek. Ancak, bir oyuncunun bu unvanı elde etmek için As aşamasına bağlı kalması ve en az beş maç oynaması gerekir....

PUGB BOMILE UC SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.