PUBG Mobile Among Us Temalı Mod Mu Geliyor?

PUBG Mobile Among Us Temalı Mod Mu Geliyor?
Bir YouTube içerik üreticisi Pubg Mobile Çin versiyonunda Among Us modunu oynadığını iddia etti. Söylentiler ve ekran görüntüleri Pubg Mobile ve Among Us arasındaki bu iş birliğini doğrular nitelikte.
Sosyal medya ve diğer oyun topluluğu platformları, Pubg Mobile ve Among Us ’ın ortak bir çalışma yapacağı konusunda çalkalanıyor. Bir YouTube içerik üreticisi tarafından sızdırılan bir video da PUBG Mobile ve Among Us hayranları, işbirliği tarzı bir mod şeklinde büyük bir sürpriz yaşayabilir. İçerik üreticisi haberi doğrulamak için bu modu erkenden oynama fırsatı yakalamış ve yakında PUBG Mobile'ın Çin sürümüne bir yama güncellemesi olarak geleceğini belirtmekte.

Among Us, Pubg Mobile'da!

PUBG Mobile ve Among Us modu haberlerini henüz doğrulamak için yeterli bilgi ve açıklama yok. Dolayısıyla bunun doğruluğunu tespit etmek, resmi bir açıklama gelmeden mümkün olmayacak. Ancak oyunun Çin versiyonu olan "Game for Peace" yeni temayı oyuna çoktan dâhil etti ve belirli değişiklikler getirdi. İki ayrı takıma sahip olan son oyun modu "Who is the Ghost" olarak adlandırılmaktadır. Oyunun amacı; özel kuvvetler ve bir hayalet rolüyle hayaletin kim olduğunu bulmadan önce, özel kuvvetlerin üyelerini ortadan kaldırmaktır.
Aşağıdaki tabloda moda ait ekran görüntülerini görebilirsiniz.


PUBG Mobile'da Yeni FAMAS Hakkında Tüm Bildiklerimiz


FOXNGAME - Pubg Mobile FOXNGAME - Pubg Mobile

Battle Royale oyununun Çin versiyonunda görüldüğü gibi eğer bu söylentiler ve görüntüler gerçekse hayranların bu yeni modu kısa süre içinde görecekleri kesinleşecektir. Umarız, yeni mod global olarak tüm versiyonlarda yer alır. Eğer ortak bir çalışma değilse ve sadece benzer bir mod sunulmak istendiyse de umarız bu durum yasal sorun oluşturmaz. Yine de yeni Among Us temalı modun ne zaman ortaya çıkacağını veya çıkıp çıkmayacağını tahmin etmek imkânsız. Versiyon 1.2 bu hafta piyasaya sürüldüğünden, hayranların bu işbirliğini Şubat veya Mart aylarına kadar göremeyeceğini söyleyebiliriz.

Hemen indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.