PUBG Mobile 9. Sezon İçin Geri Sayım Başladı

PUBG Mobile 9. Sezon İçin Geri Sayım Başladı
Dünyanın en çok oynanan mobil oyunu PUBG Mobile 9. sezon için geri sayımı resmi olarak başlattı.

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunu PUBG Mobile 9. sezon için geri sayımı resmi olarak başlattı. Peki yeni sezonda neler olacak ?

Oyun yapımcıları yeni sezonu Twitter üzerinden duyuruyor. “8. sezon Royal Pass sona yaklaşırken bu sadece 9. sezonun kapıda olduğu anlamına gelebilir. 9. sezon neredeyse geldi. 13 Eylül‘den itibaren savaşa dahil olmaya hazır mısınız?” diyen tweet, yeni sezonun 13 Eylül’de başlayacağını müjdeliyor.

FOXNGAME

PUBG Mobile 9. Sezonda Neler Olacak

Yeni sezonla ilgili geçmişteki sızıntılar sezonun “Warriors Unite” ismiyle geleceğini işaret ediyordu. Ana kostüm “Draconian Champion” olurken onunla eşleşen bir M16A4’ü de göreceğimiz iddia ediliyor. Ejderha temasındaki küçük detaylar, PUBG Mobile tweet’indeki detaylarla uyuşuyor. Temaya uygun yeni bir sırt çantası da yine sızıntılar arasındaki yerini alıyor. YouTuber ShubhGamerz’ın sızıntılar için hazırladığı özel videoda detaylar kendini gösteriyor. Geri sayımı başlatan 9. sezon ne gibi sürprizleri beraberinde getirecek önümüzdeki günlerde göreceğiz. Yeni bir oyun modunu da tanıştırması beklenen yeni sezon için son günleri sayıyoruz.

PUBG MOBİLE UC CASH %12 İNDİRİM İLE ALMAK İÇİN TIKLAYIN

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.