PUBG Mobile: 6x Dürbün Bulmak İçin 5 Konum

PUBG Mobile: 6x Dürbün Bulmak İçin 5 Konum
Erangel 2.0'da en iyi ve olası 5 konum, detaylar makalede yer almaktadır.
PUBG Mobile, dünya çapında en çok oynanan battle royale oyunlarından olan bir mobil oyundur. Oyun, oyuncular için çok sayıda silah, dürbün ve diğer oyun içi öğeler sunar ve 6x dürbünü, çok yönlülük sağlayan bir oyundur. Oyuncular dürbünü orta menzilli sprey atışları ve uzun menzilli keskin nişancılık için kullanabilirler. Bu yazıda, PUBG Mobile'ın Erangel 2.0 haritasında 6x dürbünü bulmak için en iyi ilk beş konumu tartışıyoruz.

PUBG Mobile: Erangel 2.0'da 6x Dürbün Bulmak İçin 5 Konum

#1 Pochinki

Erangel 2.0 haritasındaki 6x dürbünü donatmak için en iyi konumlardan biri Pochinki'dir. Şehir, haritada bir çekim yeri olarak etiketlendi ve çeşitli ekipler, en iyi ganimetleri elde etmek için buraya iner. Bir oyuncu Pochinki'de M416 ve AKM gibi saldırı tüfekleri ile Kar98k ve M24 gibi keskin nişancı tüfekleri bulabilir.

#2 Sosnovka Military Base

Sosnovka Military Base, oyuncuların saldırı tüfekleri veya keskin nişancı tüfekleri için 6x dürbün alabilecekleri başka bir yer. Askeri Üs, adanın her tarafında yüksek kaliteli ganimetlerin bulunduğu birçok bina barındırır.

#3 Georgopol

Bir zamanlar Erangel 2.0 haritasındaki en kalabalık konum olan Georgopol, en iyi 6x konumlarında en iyi yerlerden biridir. Oyunda galibiyet almak için silahlar, dürbünler ve iyileştirici malzemeler içeren, oyuncuların ganimetlerini hızlıca bulabilecekleri çeşitli bölge ve depolar vardır.

#4 Mylta Power

Yenilenen Mylta Power, oyuncuların en sevdikleri silahları 6x dürbünle birlikte bulabilecekleri birçok depo ve yere sahiptir. Oyuncular, maçta uçak Mylta Power'ın üzerinden geçtiğinde buraya 3-4 ekip inişini bekleyebilir. Doğru taktiklerle oyuncular, iyi silahlar ve dürbünler elde etmek için PUBG Mobile'da düşman takımlarını kolayca alt edebilir.

#5 Yasnaya Polyana

Erangel 2.0 haritasındaki en büyük şehirlerden biri olan Yasnaya Polyana, iyi silahların yanı sıra 6x dürbününe sahip olmak isteyen oyuncular için harika bir seçimdir. Şehir ayrıca, sıralamalarını daha yüksek seviyelere çıkaran oyuncuların buraya inip oyunlarına devam etmeleri için en iyi konumlardan biridir.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.