FOXNGAME

PUBG Mobile 2.5 Güncellemesi | Yeni Yaratıcı Modu

PUBG Mobile 2.5 Güncellemesi | Yeni Yaratıcı Modu
Popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile, yaklaşan 2.5 güncellemesinin beta sürümünü şimdiden tanıttı.

Dünyanın en popüler battle royale oyunu PUBG Mobile, yaklaşan 2.5 güncellemesinin beta sürümünü şimdiden tanıttı. Güncellemenin en önemli noktalarından biri, kesinlikle yeni bir yaratıcı mod haritasının dâhil edilmesi oldu. Oyuncular artık oynadıkları yerde kendi haritalarını oluşturma ve oyun barındırma şansına sahip olacaklar. Yaratıcı mod, oyuncuların yeni sürümünü umutsuzca beklediği bazı heyecan verici özelliklere sahip olacak. 

PUBG Mobile, önümüzdeki haftalarda beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazır. Birkaç hafta içinde gelen yeni güncellemeyle birlikte, oyuncular yeni öğelere sahip olacak. 2.5 güncelleme betası çoktan yayına girdi ve yeni Yaratıcı modun oyuna geleceği neredeyse onaylandı. Bu durumda oyuncular, oyuncularına tam özgürlük verecek kendi haritalarını oluşturabilecekler.

───────────────────────────────────────────────────

► PC’de PUBG Mobile Oynayın | Tencent Emulator İndir

───────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modun Oyunda Nasıl Çalışacağını Kontrol Edin

FOXNGAME

PUBG Mobile 2.5 beta güncellemesi, oyuncuların dikkate alması gereken pek çok şeyi gösteriyor. Yaratıcı mod haritası iki şekilde sunulacak; BR haritası ve TDM. Şu anda BR haritası söz konusu olduğunda, oyuncular modu Erangel haritasında keşfedebilirler. Modun Livik haritasında da yer almasını bekliyoruz.

  • Şu anda mod, BR Haritası (Erangel) ve TDM'de geçerlidir. Oyuncular, TDM'de bunun yepyeni bir şablonunu görecekler.
  • Oyuncular haritayı özelleştirme konusunda tam özgürlüğe sahip olacaklar. Aralarından seçim yapabileceğiniz üsler olacak; 100 metre ve 500 metre. Oyuncular kendi tercihlerine göre seçim yapabilir.
  • Erangel'de oyuncuların seviye atlayabileceği bir akrobasi pisti olabilir.
  • Bu arada, harita düzenleyici modu da oyunculara tam özgürlük sağlayacaktır. Silahları, apartmanları, sırt çantalarını ve diğer varlıkları her yerde üretebilirler.
  • Kullanıcılar, tercihlerine göre bir alan oluşturmak için bariyerler ve diğer harika özellikler bile koyabilir.

Güncelleme 2.4, 6 Ocak'ta yayınlandı. Dolayısıyla, oyun içi format ve diğer hesaplamaların ardından, 2.5 güncellemesi iki ay sonra, yani 2023 Mart ayının ortalarında yayınlanacak.


► Yeni PUBG Mobile Royale Pass satın almanın güvenilir ve ucuz yolu Foxngame'de. %70'e varan Haftalık Fırsat Paketleri dahil olmak üzere indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız. 

×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}