FOXNGAME
Canlı Destek

PUBG Mobile 2.5 Güncellemesi | Yeni Yaratıcı Modu

PUBG Mobile 2.5 Güncellemesi | Yeni Yaratıcı Modu
Popüler Battle Royale oyunu PUBG Mobile, yaklaşan 2.5 güncellemesinin beta sürümünü şimdiden tanıttı.

Dünyanın en popüler battle royale oyunu PUBG Mobile, yaklaşan 2.5 güncellemesinin beta sürümünü şimdiden tanıttı. Güncellemenin en önemli noktalarından biri, kesinlikle yeni bir yaratıcı mod haritasının dâhil edilmesi oldu. Oyuncular artık oynadıkları yerde kendi haritalarını oluşturma ve oyun barındırma şansına sahip olacaklar. Yaratıcı mod, oyuncuların yeni sürümünü umutsuzca beklediği bazı heyecan verici özelliklere sahip olacak. 

PUBG Mobile, önümüzdeki haftalarda beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazır. Birkaç hafta içinde gelen yeni güncellemeyle birlikte, oyuncular yeni öğelere sahip olacak. 2.5 güncelleme betası çoktan yayına girdi ve yeni Yaratıcı modun oyuna geleceği neredeyse onaylandı. Bu durumda oyuncular, oyuncularına tam özgürlük verecek kendi haritalarını oluşturabilecekler.

───────────────────────────────────────────────────

► PC’de PUBG Mobile Oynayın | Tencent Emulator İndir

───────────────────────────────────────────────────

PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modun Oyunda Nasıl Çalışacağını Kontrol Edin

FOXNGAME

PUBG Mobile 2.5 beta güncellemesi, oyuncuların dikkate alması gereken pek çok şeyi gösteriyor. Yaratıcı mod haritası iki şekilde sunulacak; BR haritası ve TDM. Şu anda BR haritası söz konusu olduğunda, oyuncular modu Erangel haritasında keşfedebilirler. Modun Livik haritasında da yer almasını bekliyoruz.

  • Şu anda mod, BR Haritası (Erangel) ve TDM'de geçerlidir. Oyuncular, TDM'de bunun yepyeni bir şablonunu görecekler.
  • Oyuncular haritayı özelleştirme konusunda tam özgürlüğe sahip olacaklar. Aralarından seçim yapabileceğiniz üsler olacak; 100 metre ve 500 metre. Oyuncular kendi tercihlerine göre seçim yapabilir.
  • Erangel'de oyuncuların seviye atlayabileceği bir akrobasi pisti olabilir.
  • Bu arada, harita düzenleyici modu da oyunculara tam özgürlük sağlayacaktır. Silahları, apartmanları, sırt çantalarını ve diğer varlıkları her yerde üretebilirler.
  • Kullanıcılar, tercihlerine göre bir alan oluşturmak için bariyerler ve diğer harika özellikler bile koyabilir.

Güncelleme 2.4, 6 Ocak'ta yayınlandı. Dolayısıyla, oyun içi format ve diğer hesaplamaların ardından, 2.5 güncellemesi iki ay sonra, yani 2023 Mart ayının ortalarında yayınlanacak.


► Yeni PUBG Mobile Royale Pass satın almanın güvenilir ve ucuz yolu Foxngame'de. %70'e varan Haftalık Fırsat Paketleri dahil olmak üzere indirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız. 

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR: PUBG Mobile pubg mobile ucuz pubg mobile ucuz al PUBG Mobile UC satın al ucuz PUBG Mobile ucuz UC PUBG mobile UC gönderme PUBG Mobile güncellemesi pubg mobile ücretsiz uc PUBG Mobile'da ücretsiz UC nasıl alınır PUBG MOBİLE UC SATIN AL Pubg Mobile UC Satın Al hızlı pubg mobile uc al PUBG MOBİLE UC PUBG Mobile güncellemeleri pubg mobile uc indirim indirimli PUBG Mobile UC satın al Pubg Mobile Erangel ucuz pubg mobile uc indirimli pubg mobile uc pubg mobile uc fiyatları Pubg Mobil uc satın al pubg mobile ucuz uc satın al pubg mobile ucuz uc al pubg mobile uc pubg mobile uc pubg mobile uc pubg mobile uc satın al pubg mobile uc satın al pubg mobile yeni güncelleme pubg mobile yeni güncelleme ne zaman pubg mobile güncelleme pubg mobile güncelleme ne zaman gelecek pubg mobile güncelleme ne zaman PUBG Mobile'da ücretsiz UC nasıl alınır? pubg mobile Livik pubg mobile yeni güncelleme ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme 2.5 pubg mobile 2.5 güncelleme pubg mobile 2.5 güncellemesi pubg mobile 2.5 güncellemesi ne zaman pubg mobile 2.5 güncellemesi ne zaman yayınlanacak pubg mobile 2.5 güncelleme beta pubg mobile 2.5 beta pubg mobile 2.5 beta indir pubg mobile 2.5 beta oyna pubg mobile 2.5 beta apk pubg mobile 2.5 beta apk indir pubg mobile yaratıcı mod pubg mobile yaratıcı mod nedir pubg mobile yaratıcı mod nasıl oynanır pubg mobile yaratıcı mod haritası pubg mobile yaratıcı mod haritası nedir pubg mobile yaratıcı mod haritası nasıl oynanır PUBG Mobile 2.5 beta güncelleme PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modu PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modu nedir PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modu nasıl oynanır PUBG Mobile 2.5 güncellemesi ne zaman yayınlanacak? PUBG Mobile yaratıcı mod ne zaman gelecek pubg mobile yeni güncelleme 2.5 ne zaman pubg mobile yeni güncelleme 2.5 ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme 2023 pubg mobile yeni güncelleme 2023 ne zaman pubg mobile yeni güncelleme 2023 ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme ne zaman 2023 pubg mobile yeni güncelleme ne zaman yayınlanacak 2023 pubg mobile yeni harita pubg mobile yeni harita ne zaman pubg mobile yeni harita ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme 2.5 pubg mobile 2.5 güncelleme pubg mobile 2.5 güncellemesi pubg mobile 2.5 güncellemesi ne zaman pubg mobile 2.5 güncellemesi ne zaman yayınlanacak pubg mobile 2.5 güncelleme beta pubg mobile 2.5 beta pubg mobile 2.5 beta indir pubg mobile 2.5 beta oyna pubg mobile 2.5 beta apk pubg mobile 2.5 beta apk indir pubg mobile yaratıcı mod pubg mobile yaratıcı mod nedir pubg mobile yaratıcı mod nasıl oynanır pubg mobile yaratıcı mod haritası pubg mobile yaratıcı mod haritası nedir pubg mobile yaratıcı mod haritası nasıl oynanır PUBG Mobile 2.5 beta güncelleme PUBG Mobile Yeni Yaratıcı Modu pubg mobile yeni güncelleme ne zaman yayınlanacak pubg mobile yeni güncelleme 2.5 pubg mobile 2.5 güncelleme
×

Alışveriş Sepeti

Sepetinizde toplam
{{ getTotalItemCount() }}
ürün bulunuyor
{{ item.productName }}
{{ item.productName }}
{{ item.categoryName }}
Adet -
{{ item.price * item.quantity | number:2 }}{{ currencyCode }}
SEPET TOPLAMI
{{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
SEPETE GİT
FOXNGAME
Ooppss!
Görünen o ki sepetine ürün eklemeyi unuttun.
ALIŞVERİŞE BAŞLA
>{{miniShoppingCart.totalItem}}