PUBG Mobile: 15. Sezonda Conqueror'a Nasıl Hızlıca Ulaşılır?

PUBG Mobile: 15. Sezonda Conqueror'a Nasıl Hızlıca Ulaşılır?
Conqueror'a hızlıca ulaşmanıza yardımcı olacak bilgiler, detaylar makalede yer almaktadır.
PUBG Mobile, mobil platformda başarılı bir battle royale oyunu olarak ortaya çıktı. Yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici oyun içi dinamikler sunmaktadır. Oyun, oyuncuların çoğunu tutmaya yardımcı olan çeşitli oyun içi unsurlara sahiptir. Böyle bir unsur, oyunculara her zaman çabalayacakları bir şey veren PUBG Mobile Royale Pass sistemidir. Çoğu, Conqueror olan mümkün olan en yüksek seviyeye ulaşmak istiyor. Bu yazıda, bu sezon Conqueror için çabalayacaksanız akılda tutulması gereken bazı önemli noktaları sizlerle paylaşacağız.

# 1 En İyi Sunucuyu Seçmek

Bu sezon Conqueror için çablıyorsanız, uygun sunucuyu seçmek gerçekten önemlidir. Size en uygun ve ping değeri en düşük olan sunucuyu seçin. Conqueror seviyesine ulaşmak istediğiniz moda karar vermeniz yardımcı olacaktır. Solo, duo ve squad modlarından seçim yapabilirsiniz. Oyunu oynadığınız sunucu, rank atlama işleminde önemli bir role sahiptir. Her zaman daha az ping ve gecikmeye sahip ve oyununuzun ping değerlerini yavaş çalıştırmayacak bir sunucu seçin.

# 2 İyi Bir Cihaz ve Veri Bağlantısı

Sabit bir internet bağlantısına sahip düzgün bir cihazda oynamak öncelik olmalıdır. Son oyun alanında birçok oyuncu yaşıyor ve her şey kimin daha hızlı internet bağlantısına ve daha iyi oyun becerilerine sahip olduğuna bağlı. İnternet bağlantınız gecikirse, silahınızdan ateş edebilirsiniz, ancak oyun atışlarınızı sunucuya kaydetmez ve sonunda oyunu kaybedersiniz. Veri bağlantınız istikrarlı değilse, sunucu zaman aşımı hatası alma olasılığınız vardır.

# 3 Taktiksel Oynamak

Bir sonraki hareketinizi planlamak, Battle Royale oyunlarının önemli bir yönüdür. Yenilmez aşamasını hedefliyorsanız, her 3 veya 4 maçtan sonra bir oyunu kazanmanız gerekir. Oyunda erken savaşlardan kaçınmanız ve uçak yörüngesinden önemli bir mesafeye inmeniz gerekiyor. Ardından, dördüncü ve beşinci bölgeye kadar pozisyonunuzu koruyun ve oyun alanına ancak mavi daire üzerinize kapandıktan sonra geçin.

Hemen PUBG Mobile UC satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.