PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?

PUBG İsim Değiştirme Kartı Nasıl Alınır?
PUBG Mobile isim değiştirme kartı nasıl alınır? PUBG’de partner nasıl olunur? PUBG nasıl oynanır? Öğrenmek istediğiniz her şey bu makalede.

Dünya genelinde en çok oynan mobil battle royale oyunlardan biri olan PUBG Mobile’ın kullanıcı sayısı çok fazla olmasına rağmen oyunun genel özellikleri hakkında çoğu kişi bilgi sahibi değildir öyle ki "PUBG Mobile İsim Değiştirme Kartı" da bu özelliklerden biridir. Eğer mobil cihazınız üzerinden PUBG oynuyorsanız, isminizi değiştirebilmek için isim değiştirme kartı adı verilen ögeye ihtiyacınız vardır. Peki, kullanıcıların isimlerini değiştirmelerine yarayan, isim değiştirme kartı nasıl alınır?

İsim değiştirme kartı alabilmek için oyun sürümünüzün 0.4 olması gerekmektedir. Eğer oyununuz daha eski bir sürümde ise güncelleme yapmalısınız. Daha sonra "Etkinlikler" sayfasından veya "Güncelleme Ödülleri" üzerinden PUBG Mobile isim değiştirme kartı alabilirsiniz. Kartı edindikten sonra envanter üzerinden kartı kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────────────

► PC'de PUBG Mobile Oynamak İçin En İyi 5 Emülatör

─────────────────────────────────────────────────────

PUBG Partner Nasıl Olunur?

PUBG birliktelik, oyun içerisinde arkadaşlarınız ile daha fazla etkileşime girmeye yarayan bir özelliktir. Bu özelliği kazanabilmek için ise ilk olarak birliktelik puanı kazanmalısınız. Birliktelik puanını oyun arkadaşınız ile birbirinize bir şeyler göndererek ve birlikte oyun oynayarak kazanabilir, puanınızı artırabilirsiniz. Belli bir puana ulaşmanız halinde PUBG partner pozu yaparak profilinizde oyun arkadaşınızla birlikte gözükebilir ve PUBG partnerlik yaptıktan sonra da birliktelik unvanı kazanabilirsiniz.

PUBG'de partnerlik yapmak için ilk olarak bir birlikteliğe sahip olmanız gerekir. Sol üst profil fotoğrafınıza tıklayarak, profilinizde bulunan birliktelik kısmında karşınıza çıkan arkadaşınıza 'bir bağlantı isteği gönder' seçeneğiyle istediğiniz birlikteliği seçerek, birliktelik oluşturabilirsiniz. Arkadaşınızla partner olabilmeniz için ise 400 puan biriktirmeniz gerekiyor. Bu süreçte özgün itemler ve skinlerle karakterinize bireysel bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden en güvenli ve en uygun fiyatlı PUBG UC satın alabilirsiniz.

FOXNGAME

PUBG Nasıl Oynanır?

PUBG nasıl oynanır?’ daha önce PUBG oynamayan kişilerin çoğunlukla sorduğu bir sorudur. PlayerUnknown's Battlegrounds'un PC sürümündeki tüm mekanikler, aynı zamanda mobil sürümü içinde geçerlidir. Mobil cihazınıza oyunu indirdikten sonra ilk olarak karakterinizi kendi tarzınıza göre oluşturmalısınız. PUBG Mobile, tamamen hayatta kalma temeline dayanan bir battle royale oyunudur. Oyunu temel olarak; sol başparmağınızla karakterinizi yönlendirirken, sağ başparmağınızla silaha yön vererek oynayabilirsiniz. Bilgisayar sürümünde olduğu gibi takım olarak ya da bireysel şekilde mücadele verebilirsiniz. Oyun içerisinde çeşitli item ve eşyalar almak için PUBG UC para birimi kullanılmaktadır. Çeşitli eşyalar ve aksesuarlar satın alarak, karakterinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Türkiye’nin en kapsamlı oyun platformu olarak bu süreçte PUBG oyuncularına çeşitli imkânlar ve uygun fiyatlı PUBG UC’ler sunmaktayız. Sitemiz üzerinden kişisel bilgileriniz, şifreniz ya da kart numaranız kaydedilmeden güvenilir PUGB UC satın al işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sektördeki en iyi fiyat garantisi ile sizlere sunulan bu ayrıcalıklardan anında yararlanabilir, oyun keyfinizi katlayarak arttırabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler sonrasında veya satın alma işlemi öncesinde 7/24 ulaşabileceğiniz canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. FOXNGAME 

► İndirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.