P.T Yeni Oyun Videosu Lisa'nın Korkunç Hareketlerini Gösteriyor

P.T Yeni Oyun Videosu Lisa'nın Korkunç Hareketlerini Gösteriyor
YouTube kullanıcısı Lance McDonald bize oyunda gizlenmiş detayları gösteriyor

P.T zaten 2015 yılında piyasaya sürüldüğünde tüm zamanların en korkunç oyun deneyimlerinden biri oldu ve bu korkunun temel sebebi oyundaki Lisa karakteriydi. Beklenmedik anlarda arkanızda görünen bir korkunç bir kadın hayal edin.
Bir oyun araştırmacısı bize ürpertici hortlakların sahne arkasında nasıl çalıştığını gösteriyor.

YouTube kullanıcısı Lance McDonald, başlangıçta iptal edilen Silent Hills oyununu taklit etmek için kullanılan bir demo olan P.T.'de Lisa'nın gizlenmiş görünümlerinin nasıl çalıştığını inceledi. İlk önce demo'nun standart versiyonunda asla seyahat etmeyeceğiniz evin üst seviyesine çıktı. Burada, Lisa'nın ilk görünüşü sırasında, geri çekilmeden ve kaybolmadan önce birkaç saniye yere baktığını görüyoruz.

P.T.'nin en korkutucu bölümlerinden biri. çatlamış bir banyo kapısına bakmaya çalışırken oluşur. Lisa kapıyı bağırıyor ve kapıyı çarpıyor, ancak McDonald, banyonun içinden gösterdiği gibi, aslında bunu yapmadan sadece bir an önce gerçekleşiyor ve sonra tekrar kayboluyor.

Banyo, koridorda bir dizi ayak sesi duyulduğunda daha sonra tekrar devreye girer. Bu sefer hile yok. Oradayken Lisa aslında banyo dışında bekliyor.

Silent Hills iptal edildi ve P.T. artık indirilemiyor ayrıca  Kojima Productions'ın sosyal medyasında oyunun sunulacağını düşünen hayranlar var.

Daha fazlası için takipte kalın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.