PMWI 1. Gün Sonuçları (2021)

PMWI 1. Gün Sonuçları (2021)
PUBG Mobile World Invitational 2021 dün tüm hızıyla başladı. Aralarında Next Rüya Gaming’in de olduğu 32 takım, gelişmekte olan ülkelere Covid-19 aşısı sağlamak amacıyla hazırlanmış bu etkinlikte kıran kırana mücadele ediyorlar.

PUBG Mobile World Invitational 2021 dün tüm hızıyla başladı. Gamers without Borders iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen PMWI 2021’de ilk maçlar oynandı. Birinci günün sonunda Batı Takımından Next Rüya Gaming toplam 61 puanla ikinci sıraya yerleşti. Etkinliğe PUBG Mobile Türkiye YouTube kanalından, Sinan Süsler ve Anıl Can Başaran’ın anlatımıyla ulaşabilirsiniz.

Doğu’dan ve Batı’dan 16’şar, toplam 32 takım, 3 milyon dolarlık ödül havuzu için yarışıyor. PMWI 2021 sonunda toplanan para, gelişmekte olan ülkelerin Covid-19 aşı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılacak. Etkinlik 25 Temmuz’a kadar devam edecek.

PMWI Doğu | 1. Gün Sonuçları

İlk maçların sonunda Tayland’dan Valdus Esports 105 puanla inanılmaz bir başarı elde ederek liderliği eline aldı. Valdus’tan Martin 19 ve Concept 16 öldürmeyle, ilk gün sonunda Doğu ve Batı takımları oyuncuları arasındaki en yüksek öldürme sayılarını aldılar.

PMWI Doğu oyunları 25 Temmuz’a kadar her gün UTC +3’te saat 14.00’te yayınlanacak. Maçlara PUBG Mobile Esport’un resmi Youtube, Facebook ve Twitch kanallarından ulaşabilirsiniz.

PMWI Batı | 1. Gün Sonuçları

Birinci günün sonunda Almanya’dan Destiny 66 puanla birinci olurken Next Rüya Gaming yalnızca 61 puanla Destiny’nin hemen arkasından ikinci oldu.

Batı takımları oyuncuları arasında Kazak takım Konina Power’dan Fache 13, Brezilyalı takım Alpha7 Esports’tan Revoo 12 öldürmeyle en yüksek öldürmeleri aldılar.

Next Rüya Gaming ilk gün son derecede başarılı bir performans sergiledi. Oyunun 3. haritasında stratejik bir hamleyle 2 puan birden aldı.

Diğer oyuncuların da hakkını vermek gerek. Revoo’nun aşağıdaki klibinde de gördüğümüz gibi oyuncular ellerinden geleni artlarına koymuyor.


İndirimli PUBG Mobile UC satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.