Playstation 5 - PS5 Ne Zaman Çıkıyor? PS5 Çıkış Tarihi Belirlendi

Playstation 5 - PS5 Ne Zaman Çıkıyor? PS5 Çıkış Tarihi Belirlendi
Playstation 5 - PS5 çıkış tarihi belirlendi, peki Playstation 5 fiyatı ne kadar olacak? Detaylar makalede yer almaktadır.
Bu yılın başlarında "PS5 ne zaman çıkıyor?" sorusu çok tartışılan konular arasında gelmekte. Sony, PS5 donanımı, denetleyicisi ve kullanıcı arabirimi ile ilgili yeni ayrıntıların yanı sıra PlayStation 5'i resmi olarak duyurdu. Geriye kalan en büyük sorular, fiyatı ve tam olarak ne zaman satın alınabileceği ile iligi konular.

Sony ne yazık ki her iki cephede de belirsizliğini korudu, ancak şimdi piyasaya çıkış tarihinin ne zaman olacağı konusunda bir fikir sahibi olabiliriz. SIE CEO'su Jim Ryan'dan yapılan açıklamada, "2020 tatili için zamanında başlayacak" dedi. Yeni PlayStation çıkış yaptığında genellikle sonbaharda piyasaya sürülmekte, bu nedenle CEO Jim Ryan'ın yaptığı açıklamadan yola çıkarak, PS5 gelecek yılın sonlarında satışa sunulacak.Bu, Sony'nin yeni donanımı özetlemeye devam etmesi için bolca zaman sağlayacaktır. Ryan, “önümüzdeki yıl PlayStation 5 ile ilgili paylaşacak daha çok şey var” diyor ve yine 2020'nin sonlarında bunun mümkün olacağını olduğunu öne sürüyor. Peki kullanıcıların " Ne kadara mal olacak? " sorusu akıllarda yer etmeye devam edecek mi ya da Sony buna bir açıklık getirmiş mi hep birlikte bakalım.

Sony bu yılın başlarında PS5'in fiyatının "cazip" olacağını söyledi. Bundan daha spesifik ve net bir fiyat belirtmedi, ne de lansmanda birden fazla fiyat seçeneğinin olup olmayacağını bildirmedi. Şimdiden bir çok kişinin 2020 sonunu iple çeker olduğunu düşünmemiz yanlış olmaz. Playstation 5'in çıkış tarihinin yanı sıra Grand Theft Auto VI yani GTA 6'nın da çıkış tarihi en çok merak edilen konular arasında. Bir tahmin yürütmemiz gerekirse eğer bu tarih 2022 yazında diyebiliriz.
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.