Paladins, Battlegrounds İsimli Battle Royale Modu Alıyor

PUBG Corp : "Fortnite'ın PUBG'in bilinen tecrübesini tekrar etmesinden endişe ediyoruz."

Daha önce Overwatch ile karşılaştırılan, ücretsiz oynanabilen kahraman atıcı Paladins, PlayerUnknown'un Battlegrounds benzeri savaş royalı modunu başlatıyor. Yeni mod sadece Battlegrounds olarak adlandırılıyor ve 2018'de bir noktada Paladins'e geliyor. Paladins'e, battle royale modu geliyor.


Geliştirici Hi-Rez, tipik bir Paladins Siege haritasının 300 katından fazla olduğunu söylüyor. Oyunda göreviniz, bölgeyi keşfetmek ve düzen için karakollarını yağmalamak. Battlegrounds'ın PUBG'den farklı olduğu durumlarda, oyuncuların kadrolara yerleştirildikleri ve ayakta kalan son takım olmak için birlikte çalışması gerekir.

Paladins, Battle Royale modunu ekleyen ilk oyun değil


Paladins özgür bir battle royalı modunu ekleyen ilk oyun değil. Warface, Kasım ayında benzer bir mod eklerken, Fortnite Eylül ayında ücretsiz, bağımsız bir PUBG tarzı mod ekledi. PlayerUnknown's Battlegrounds geliştiricisi PUBG Corp, Fortnite'ın sürümüyle ilgili "Fortnite'ın PUBG'in bilinen tecrübesini tekrar etmesinden endişe ediyoruz." dedi.

battle royale


Diğer geliştiricilerin PUBG formülünü taklit etmeye çalışacakları sürpriz değil. Oyun çok iyi bir başarı elde etti ve son zamanlarda yalnızca Steam üzerinde 3 milyon eş zamanlı kullanıcısına sahip oldu. PUBG, yine erken erişim olsa da, Aralık ayında Xbox One'da piyasaya çıktı. İlk 48 saatte 1 milyon kopya satan hızlı bir hit oldu. Oyun artık hem PC hem de Xbox One'da 30 milyondan fazla kopya sattı.


Geliştirici PUBG Corp son olarak oyunu her platforma getirmek istediğini söyledi. Ayrıca, geliştirici Netflix ve Hollywood'taki insanlarla oyunu yeni ortamlara yaymakla ilgili konuştuğunu açıkladı.


BU OYUNU HEMEN SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ.