Oyuncular, VALORANT'ta Phoenix Karakterinde Hata İle Karşılaştı

Oyuncular, VALORANT'ta Phoenix Karakterinde Hata İle Karşılaştı
Phoenix karakter yeteneklerinin hata sonucu çalışmaması oyuncuları çıldırttı.

Profesyonel VALORANT oyuncusu Josh “Steele” Nissan bugün oyunda, etkinleştirilmesine rağmen Ulti yeteneğinin düzgün çalışmasını engelleyen yeni bir aksaklık olduğunu vurguladı.

FOXNGAME

Steele, Phoenix'i kullanırken bir maçta iki kez sorunla karşılaştı. Oyuncuların, öldürüldüklerinde aktivasyon konumunda ortaya çıkmalarına izin veren Run It Back yeteneğini kullanmaya çalıştı fakat hata ile karşılaştı. Bomba alanlarına girerken kullanmak için harika bir araçtır, ancak düzgün çalıştığında.

Yetenek, videoda ekranın alt kısmında etkinleşirken görülebilir, ancak oyunda tam olarak etkinleştirilemedi. Steele, güvenli bir yerde yeniden doğmayı umarak bomba alanına gitti ancak bunun yerine öldürüldü.

Aynı sorun daha sonra maçta tekrar yaşandı ve Steele yeniden doğmak yerine bir kez daha öldürüldü.

Sorunun Phoenix dışında başka ajanları etkileyip etkilemediği belli değil, ancak önemli bir sorun olmaya devam ediyor. Steele klipleri Riot Games'in baş yazılım mühendisi Riot Nu'ya gönderdi ve hataya bir göz atacaklarını doğruladı.

Bu Steele'in VALORANT'ta karşılaştığı ilk sorun değil . Son zamanlarda Sage'in karakterinin, Omen’in Sis yeteneğine girerken görsel hata alması bunlardan biri. Steele ayrıca bir maçta görünmemesine neden olan bir etkisizleştirme çubuğu hatası yaşadı. 
 

Ucuz Valorant Points VP Almak İçin Hemen Tıkla!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.