Overwatch'ın Deneysel Kartları Belli Oldu

Overwatch'ın Deneysel Kartları Belli Oldu
Buffs Reinhardt, nerfs Baptiste; Şimdi çekiş zamanı...

Overwatch’ın en son Deneysel Kartı başarılı olursa Reinhardt mains nihayet besin zincirinin zirvesine çıkabilir. 3 Aralık deneysel artan zırh ve hasar dahil olmak üzere tanka büyükçe meraklıları, test eder. D.Va'nın sağlığı ve zırhı, eski dayanıklılığının bir kısmını geri getirmek için yeniden düzenlenirken tank hattına daha fazla değişiklik geliyor.

FOXNGAME

Baptiste son zamanlarda dereceli sıralamada bir yeniden dirilme yaşıyor, ancak bu Deneysel Kart canlı sunuculara giderse, bu süre bitebilir. Nihai, Amplification Matrix, son zamanlarda bir buffa kavuştu, ancak şimdi kullanımı daha maliyetli olacak.

Her zaman olduğu gibi, bu değişiklikler yalnızca deneyseldir ve mevcut durumlarında global Overwatch sunucularında gerçekleşmeyebilir.

Kahraman değişiklikleri

FOXNGAME

Reinhardt

Temel Zırh 200'den 250'ye yükseltildi.

Rocket Hammer hasarı 75'ten 85'e yükseltildi.

Şan, adalet ve Reinhardt çağı geri dönüyor olabilir. Bu Deneysel Kart Reinhardt'ın zırhına büyük bir destek vererek onu hasara daha dayanıklı hale getiriyor. Temel yakın dövüş yeteneği Rocket Hammer da küçük bir yükseltme alıyor. Geliştiriciler, "Artan Rocket Hammer hasarı, bazı kahramanları ortadan kaldırmak için gereken salınım sayısını azaltacaktır" dedi . Reinhardt iki salınımla artık sağlığı düşük kahramanları veya Tracer gibi cam topları ortadan kaldırabilir.

FOXNGAME

D.Va

Can ve sağlığı değiştirildi, 200 zırh ve 400 sağlıktan, 300 zırh ve 300 sağlığa yeniden dağıtıldı.

Bu, D.Va'da küçük bir değişiklik olsa da, zırhtaki bir artış, mekanizmasının Zarya gibi kahramanlardan gelen mermi hasarına veya ışınlarına karşı daha büyük bir dayanabileceği anlamına geliyor. Onu rekabetçi arenaya geri getirebilecek küçük bir destek.

FOXNGAME

Baptiste

Immortality Field sağlığı 200'den 150'ye düşürüldü.

Amplification Matrix nihai maliyeti yüzde 15 artırıldı.

Son birkaç canlı yamada bir dizi buff aldıktan sonra, Baptiste şimdi önerilen ineklerin acısını hissediyor. Amplification Matrix'in şarj olması artık yüzde 15 daha uzun sürüyor. Bu çok gibi görünüyor, ancak önerilen değişiklik aslında maliyeti düşüren Eylül yamasıyla ilgili bir revizyon.

Baptiste için en büyük değişiklik, temel yeteneği Ölümsüzlük Alanının sağlığıdır. 50 sağlık düşüşü, düşman oyuncuların bir Ölümsüzlük Alanını daha hızlı yok edebilmesi anlamına gelir ve Baptiste ve müttefiklerini ultiler tarafından yok edilmeye açık bırakır.

Bu değişiklikler, Overwatch’ın ana sayfasında bulunan Deneysel Kartta test edilebilir . Değişiklikler, kullanılacakları atmosferi en iyi şekilde taklit etmek için sıralı rol kuyruğu kural seti kullanılarak test edilecektir.
 

En Ucuz Overwatch Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.