Overwatch Winter Wonderland 2021 Ne Zaman Başlıyor?

Overwatch Winter Wonderland 2021 Ne Zaman Başlıyor?
Geleneksel Overwatch yılbaşı etkinliği Winter Wonderland 2021 kapıda! Etkinlik başlangıç tarihi, oyun modları, görevler ve özel kostümler için göz atın.

Overwatch yılbaşı etkinliği Winter Wonderland 2021 geliyor! Ekim ayında Halloween Terror etkinliği oyuna gelmişti ve beraberinde yeni oyun modları, içerikler ve kostümler getirmişti. Şimdi 2021 yılının sonlarına gelirken geleneksel Winter Wonderland etkinliği kapıyı çalıyor. Önceki yılbaşı etkinliklerinde oyuna kış tatili temalı haritalar, teçhizatlar ve kostümler beklenildiği üzere gelmişti. Peki bu yıl bizi etkinlikte ne gibi şeyler karşılayacak? İsterseniz Winter Wonderland 2021’e bir dalış yapalım.

Overwatch Winter Wonderland 2021 Nedir?

FOXNGAME

Winter Wonderland Overwatch’ın her sene Noel’i kutlamak için getirdiği çokça sevilen bir etkinliktir. Her gelişinde yeni kostümler, haritalar ve içerikler getirir. İçeriklerden kastımız herkesin sevdiği loot box’lar. Kış etkinliği oyunculara kartopu savaşı yapma, buz tabanlı eleme oyunları oynama şansı verir ve 4 hafta kadar sürer.

Overwatch Winter Wonderland 2021: Oyun Modları

Overwatch kış etkinliğine bu yıl gelecek oyun modları henüz belirli değil. Ancak geçen senenin Winter Wonderland etkinliği beraberinde oyuncuların favorisi olan kartopu savaşı maçlarını sunmuştu. Çok fazla sevildiği için Blizzard’ın oyun modunu tekrardan getirmesi olası bir durum.

Geçen yıl aynı zamanda Yeti Hunter modu oyuna gelmişti. Mod içerisinde Winston’ın yetenekleri ile güçlendirilen bir Yeti’yi avlamaya çalışıyorduk. Geçtiğimiz yıl gelen oyun modlarından biri de 6v6 kartopu kapışması moduydu. Oyuncular bu modları da Winter Wonderland 2021 içerisinde görebilir. Blizzard’dan etkinlik ile alakalı bir tanıtım videosu gelecektir.  

Overwatch Winter Wonderland 2021: Kostümler

Her Winter Wonderland etkinliği Overwatch’a temalı kostümler getirir. Geçen sene oyuncular haftalık görevler ile olsun loot box’lar ile olsun düzinelerce kozmetik kazanmıştı. Bu kostümler içerisinde Elf Junkrat, Gingerbread Ana, Frosty Roadhog ve daha fazlası bulunuyordu. Hero kostümlerinin yanında emote, sprey, play of the game animasyonu ve karakter duruşları da vardı. Bu yıl da temalı içeriklerin geleceğinden şüpheniz olmasın. Fakat henüz nelerin getirileceği hâlâ merak konusu.

Overwatch Winter Wonderland 2021: Harita Değişiklikleri

Overwatch Winter Wonderland geldiğinde geniş çaplı harita değişiklikleri için sıkı tutunun çünkü mekanlar Noel ışıklandırmaları, ağaçlar ve bolca kar ile süslenecek! Bu düzenlemeler etkinlik süresince bütün haritalarda uygulanmış olacak. Geçtiğimiz yıl etkinlikte King’s Row ve Hanamura haritalarının yeniden düzenlenmiş hallerini görmüştük. Gelecek etkinlikte başka haritalarda aynı değişikliklere gidilmesi beklenilen bir gelişme.

Overwatch Winter Wonderland 2021 Çıkış Tarihi

Winter Wonderland 2020, 15 Aralık’tan 5 Ocak tarihine kadar sürmüştü. Etkinliğin 2019 versiyonu ise 10 Aralık’tan 2 Ocak’a kadar varlığını korumuştu. Geçmiş etkinliklere bakıldığı zaman başlangıç tarihi 10 Aralık’tan önce başlamadı veya 5 Ocak’tan sonrasına uzadığı görülmedi. Bu sene etkinliğin daha uzun süreceğinin çıkarımını bu şekilde yapıyoruz. Henüz resmi bir açıklamada bulunulmamış olunsa da Overwatch Winter Wonderland 2021 etkinliğinin 15 Aralık tarihinde oyuna gelmiş olacağını söyleyelim.

Overwatch kış etkinliği için heyecanlıyız. Bir sürü kostüm, emote, sprey ve daha fazlası oyuna eklenecek. Noel temalı haritalarda payload itecek, bölge savunması yapacağız. Winter Wonderland 2021 için kalın giyinmeyi unutmayın. Görüşmek üzere!


► İndirimli fiyatlarla Overwatch satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/overwatch

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.