Overwatch Yaz Oyunları Skinleri (2021)

Overwatch Yaz Oyunları Skinleri (2021)
Blizzard Twitter sayfasından Overwatch Yaz Oyunları 2021’in ne zaman başlayacağını duyurdu. Twitter sayfasından yaptıkları açıklamalarda Mei, Ashe ve Symmetra’nın yaz konseptine uygun skin’ler de var.

Önceki haberimizde Overwatch Yaz Oyunları 2021’in Ağustos başında gerçekleşeceğini tahmin ettiğimizi söylemiştik. Blizzard yeni bir ters köşeyle, bu seneki etkinliğin ne zaman olacağını Twitter sayfasından duyurdu. 2016 yılındaki Overwatch Yaz Oyunları Brezilya Yaz Olimpiyatları’yla aynı tarihlere denk gelmişti. Covid-19 dolayısıyla geçen sene ertelenen Tokyo Yaz Olimpiyatları’nın Cuma günü başlayacağını hesaba katarsak, yine aynı taktiğin izlendiğini anlayabiliriz.

Bugün başlayacak Overwatch Yaz Oyunları 2021 10 Ağustos’a kadar sürecek. Atılan diğer tweet’lerde Symmetra’nın, Ashe’nin ve Mei’nin yaz konseptleri tanıtılmış ve onlara yeni isimler de verilmiş.

Symmetra’nın pullu kıyafeti ve yüzgeçleri andıran aksesuarlarıyla şaşırtmayacak şekilde adına “Mermaid (Deniz kızı) Symmetra” verilmiş.

Ashe’nin steampunk’la karışık western görünümüne tezat olacak şekilde cıvıl cıvıl renkli Legendary skin’i de dikkatleri çekiyor diyebiliriz. “Poolside (Havu başı) Ashe’nin” hasır şapkası, güneş gözlüğü, kollarındaki kolluklar ve silahının su silahı gibi görünmesi şeklinde akılda kalıcı detaylar var.

Son olarak Mei’nin de Legendary skin’ini gördük. Eski Hollywood filmlerinden fırlama bir dondurma satıcısı olarak tasarlanmış “Sprinkle Mei” sarı bukleli, kırmızı gözlüklü ve gerçekten de çok tatlı.

 Overwatch Yaz Oyunları 2021 ile ilgili yaptığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.


İndirimli Overwatch Satın Almak için Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.