Overwatch Yaz Oyunları 2021: Başlangıç Tarihi, Skinler

Overwatch Yaz Oyunları 2021: Başlangıç Tarihi, Skinler
Activision-Blizzard, yılın en sevilen etkinliklerinden biri olan Overwatch Yaz Oyunları 2021’in gerçekleşeceğini doğruladı. Bu etkinlikte Mei ve Moira’nın Legendary skinlerinin çıkması ve Lucioball mode’una tekrar erişim bekleniyor.

Activison-Blizzard, diğer mevsimsel etkinliklerle beraber Overwatch Yaz Oyunları 2021’in gerçekleşeceğini duyurmuş olsa da, başlangıç tarihi hâlâ belli değil. Summer   Games etkinliğinin konsepti gayet basit. Gerçek Olimpiyat Oyunlarından esinlenilmiş, bir sürü spora dayalı etkinlik, skin ve challenge görmek mümkün. Rekabeti sevmeyen insanlar da kendilerine göre bir şeyler bulabilir, yaz temalı başka pek çok skin var.

Özetle, Overwatch Summer Games, hayranlarının hâlâ severek takip ettiği bir etkinlik ve pek çok kişi şu an ne zaman başlayacağını merak ediyor. Henüz kesin olarak duyurulan bir tarih olmasa da, önceki yıllardan yola çıkarak bir tahmin yürüttüğümüzde, etkinliğin Ağustos başında gerçekleşeceğini söylemek mümkün. Tabii bir de, Activision-Blizzard’ın etkinlikleri, etkinlik zamanına çok az zaman kala duyurma alışkanlığı var. Önümüzdeki günlerde bir açıklama için hazırda bekleyebiliriz.

FOXNGAME

Overwatch Yaz Oyunları 2021 Skinleri

Her Summer Games etkinliğinde, 3 Epic skin ve 5 tane Legendary skin’le birlikte dopdolu bir yaz temalı koleksiyon tanıtılıyor. Her Overwatch etkinliğinde olduğu gibi, bir önceki etkinliğin skinleri en ucuz fiyatla alınabilir oluyor.

Yine de oyuncular, yeni skinleri görmeye daha hevesli. Üstelik şu anda, Summer Games etkinlik skini olmayan 7 karakter var; bunların arasında Ashe, Baptiste, Symmetra ve Sigma da bulunuyor. Legendary skini olmayan karakterler ise Moira ve Mei.

En popüler skinler genellikle karakterlerin ülkelerini temsil edenler oluyor. Tıpkı Olimpiyatlarda olduğu gibi karakterler kendi ülkelerinin renklerinde ve bayraklarıyla kuşanmış oluyorlar.

Overwatch Yaz Oyunları 2021 Modları ve Haritaları

Bu yılki Overwatch Yaz Oyunları’nın Lucioball’u tekrar göreceğimizi tahmin ediyoruz. Süre bitmeden rakip takımın kalesine gol atmak üstüne kurulmuş bu oyunun, geçen sene Lucioball Remix halini de görmüştük. Blizzard, Lucioball Remix’i “Lucioball’a göre çok daha hızlı, karmaşık ve kaotik” şeklinde tanımlamıştı.

FOXNGAME

Busan Stadyumu, Sydney Harbour Arena ve Estádio das Rãs isminde üç özel konumda, oyunlar haftalık brawl challenge’lar bulabilecekler. Stadyumları Crossfade ve Soundwave kullanarak gezebilmenin yanı sıra, Lucio’nun kayma ve zıplama hızını arttıran Turbo Boost yeteneğini de kullanabileceksiniz.

Overwatch Yaz Olimpiyatları 2021’in başlangıç tarihi ve diğer gelişmeler duyuruldukça sitemizde sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin | FOXNGAME

İndirimli Overwatch satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.