Overwatch Winter Wonderland 2020 Yakında Başlıyor

Overwatch Winter Wonderland 2020 Yakında Başlıyor
Kış geldi ve tüm oyunların kış tatillerini kutlayacağı anlamına geliyor. Bugün size her Aralık ayında başlayan Overwatch yıllık Kış Harikalar Diyarı etkinliği hakkında daha fazla bilgi vereceğiz.

Overwatch Kış Harikalar Diyarı'ndaki herhangi bir yıllık etkinlik, haftalık zorluklar, yeni görünümler, ifadeler, spreyler ve tematik ganimet kutuları ile devam ediyor. Ayrıca geçen yıl kış görünümlerinin de satın alınabileceğini göreceksiniz. Geçen yıl sadece haftalık yarışmalarla elde edilebilecek olanları kastediyoruz, bunlar Ugly Sweater: 76 Skin, Holly Moira Skin ve Snow Angel Mercy Skin.

FOXNGAME

Bu yıl Kış Harikalar Diyarı 2020'de üç etkinlik görünümü daha bekliyoruz. Tüm ödülleri almak için yayıncıları izlemeyi ve oyunlar kazanmayı unutmayın.

Overwatch Winter Wonderland 2020 çıkış tarihi hala bilinmiyor ancak bazı tahminlerimiz var. Overwatch'daki tüm yamalar bu yıl Salı günleri hayata geçti. Önceki yıllara ait Winter Wonderland çıkış tarihlerini buraya ekleyin:

Winter Wonderland 2016, 13 Aralık 2016'da başladı ve 2 Ocak 2017'de sona erdi.

Winter Wonderland 2017, 12 Aralık 2017'de başladı ve 1 Ocak 2018'de sona erdi.

Winter Wonderland 2018, 11 Aralık 2018'de başladı ve 2 Ocak 2019'da sona erdi.

Winter Wonderland 2019, 10 Aralık 2019'da başladı ve 2 Ocak 2020'de sona erdi.

Yani Kış Harikalar Diyarı 2020'nin 8 Aralık 2020'de başlayacağını tahmin edebiliriz . Ancak yama sürüm sekansı nedeniyle 15 Aralık 2020'de başlaması daha olası. Kesin olarak bildiğimiz şey, Overwatch Winter etkinliğinin hemen köşede olduğu.

FOXNGAME

Dış görünümlere ek olarak, süslü bölgeler ve oyun modlarında tatil havasını hissedeceksiniz. Her yıl Kış Harikalar Diyarı etkinliği Mei's Snowball Offensive ve Yeti Hunter'da iki klasik arcade modunun geri dönüşünü içeriyor . King's Row ve Blizzard World gibi haritalar da şenlikli bir makyaj yapılıyor. Geçen yıl Kartopu Ölüm Maçı adında yeni bir oyun modu vardı; burada herkes için ücretsiz olan sekiz kişilik savaş olacak, oyuncuların Mei's blaster'ında üç ölümcül kartopu depolayabiliyordu ve bu da onlara yeniden yüklemeden önce rekabeti durdurma şansı veriyordu.

En Uygun Overwatch Almak İçin Hemen Tıkla!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.