Overwatch Ashe Poolside Skin’i Hayranların Gözünden Kaçmadı

Overwatch Ashe Poolside Skin’i Hayranların Gözünden Kaçmadı
Overwatch Yaz Oyunları 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin ikinci haftasına girdiğimiz şu günlerde, hayranlar Ashe’nin yaz skin’iyle ilgili, belki de tasarımcı ekibin gözünden kaçmış bir ayrıntı fark etti.

Overwatch Yaz Oyunları 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Oyuncular geçen senelerde olduğu gibi bu yıl da Lucioball’u, haftalık challenge’ları ve karakterlerin yaz temalı cıvıl cıvıl skin’lerini büyük bir coşkuyla karşıladı. Ne var ki, etkinliğin ikinci haftasına girdiğimiz şu günlerde, hayranlar belki de tasarımcı ekibin gözünden kaçmış bir ayrıntı fark etti. Ashe’nin Poolside isimli yaz temalı skin’i, oyunun resmi Twitter sayfasından duyurulmuş ve oyuncular, Ashe’nin yeni tasarımına anında bayılmıştı.

 Daha sonrasında, Reddit’te Local-Store-491 adında bir kullanıcı, Ashe’nin kendisiyle özdeşleşmiş dövmelerinin (ki karakterin arka plan hikâyesinde olan Deadlock Gang çete dövmesi dahil), yaz skininde olmadığını fark etti ve bununla ilgili bir post yayınladı.Daha sonrasında, Reddit’te Local-Store-491 adında bir kullanıcı, Ashe’nin kendisiyle özdeşleşmiş dövmelerinin (ki karakterin arka plan hikâyesinde olan Deadlock Gang çete dövmesi dahil), yaz skininde olmadığını fark etti ve bununla ilgili bir post yayınladı.

───────────────────────────────────

► Overwatch Yaz Oyunları Skinleri

───────────────────────────────────

Ashe’nin Poolside skin’inde, dövmelerini kaldırarak karakterin özgünlüğünü zedelediklerini düşünen bir ben mi varım? Bu bir sistem hatası mı? Yoksa ben kılı kırk mı yarıyorum? [Ashe] yakın menzildeyken dövmelerinin görünmesi (bence) onun asi karakterine çok uyuyor.”

Postun altında “Belki dövme de tatile çıkmıştır”, “Dövmeler geçiciymiş, silinmiş”, “Dövmelerin güneşte solduğunu biliyordum ama bu biraz aşırı” gibi komik ve kinayeli yorumlar yapıldıysa da, hayranların kafası aslında bu konuda biraz karışık. Widowmaker’ın Yaz Oyunları skin’inde, ya da halihazırda dövmeli olan diğer karakterlerin yaz skin’lerinde dövmeler duruyor olmasına rağmen Ashe’nin yaz skin’i tasarımına dövmelerin dahil edilmemiş olması biraz ilgin. Bunun kasti bir karar mı yoksa bir hata mı olduğundan henüz emin değiliz. Şimdilik, Blizzard’ın bu konuda bir güncelleme yapıp yapmayacağını bekliyoruz.


İndirimli Overwatch Satın Almak için Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.