Overwatch 2 Erken Erişim 4 Ekim'de Çıkıyor

Overwatch 2 Erken Erişim 4 Ekim'de Çıkıyor
Activision Blizzard Pazar günü yaptığı açıklamada, Overwatch 2'nin 4 Ekim'de "erken erişimde" çıkış yapacağını duyurdu. Ve büyük bir değişiklikle, oynamak ücretsiz olacak.

Activision Blizzard Pazar günü yaptığı açıklamada, Overwatch 2'nin 4 Ekim'de "erken erişimde" çıkış yapacağını duyurdu. En azından PVP kısımları öyle olacak. Ve büyük bir değişiklikle, oynamak ücretsiz olacak - orijinal Overwatch ücretli bir oyundu. PC, Xbox Series X / S, Xbox One, PS5, PS4 ve Nintendo Switch'te yayınlanacak. Overwatch 2 erken erişim, her rolde yeni bir kahramana sahip olacak.

Blizzard başkanı Mike Ybarra bir basın açıklamasında şunları söyledi;

“Overwatch 2 deneyimini 4 Ekim'de başlatmak, orijinal oyunu bu kadar çekici kılan harika ikonik kahramanların ve yeni içerikler, haritaların ve oynanışın yeniden tasavvur edilmesini içeren heyecan verici yeni bir rekabet vizyonu sunmak için sabırsızlanıyoruz. Bu, franchise için her zaman açık ve sürekli gelişen bir dönemin başlangıcı ve Overwatch 2'yi uzun yıllar boyunca taze ve eğlenceli tutmak için gelecekte iyi planlanmış sık ve önemli güncellemelerle oyunculara hizmet etme yoludur."

Blizzard, Overwatch 2'yi ilk olarak 2019'da duyurdu, ancak oyunu kapalı bir beta da dahil olmak üzere son birkaç ay içinde ciddi bir şekilde göstermeye başladı. Şirket, oyunun PVP ve PVE bölümlerinin gelişimini böldü. PVP 4 Ekim'de kullanıma sunulacak olsa da, PVE bölümünün ne zaman hazır olacağını hala bilmiyoruz.

───────────────────────────────────────────────────────────

► Metanın En Güçlü ve En Çok Sevilen Overwatch Karakterleri

───────────────────────────────────────────────────────────

Overwatch 2 Hakkında Son Güncellemeler

FOXNGAME

Overwatch 2, her rolde yeni kahramanlar ile piyasaya sürülecek. Sojourn ve Junker Queen eski kahramanlardan bazıları olsa da, Kanekaza Fox Girl daha önce hiç görmediğimiz biri; takım arkadaşlarına bir dizi tori kapısı aracılığıyla hız artışı gibi bazı güçlendirmeler veren bir tilki ruhu çağırabilir. Bu yeni kahraman, benzersiz bir ninja yıldızı benzeri silah kullanıyor ancak çok büyük. Bu silah, Yuffie'nin dört köşeli shuriken'ine biraz benziyor. Yeni karakterinin Shimada'da söz ustası olarak çalışan Toshiro Yamagami'nin kızı olduğu düşünülüyor.

Bununla birlikte, Activision Blizzard'ın oyunun en istenmeyen haritalarından bazılarını kaldırdığını bilmekten de memnun olacaksınız. Overwatch 2'de Hanamura, Temple of Anubus ve benzeri diğer Overwatch haritaları görünmeyecek. 4 Ekim 2022'de piyasaya sürüldüğünde oyunun erken erişimini oynamayı unutmayın. Ayrıca bizi takip etmeyi unutmayın.

Instagram Twitter Youtube

Overwatch 2 ne zaman çıkıyor?

Overwatch 2 çıkış tarihine gelince, oyun 4 Ekim 2022'de tüm eski ve iki yeni kahraman dahil olmak üzere toplam 32 karakter ile piyasaya çıkacak. Campaign of Overwatch 2 ücretli bir oyun olabilir, ancak Oyunun PVP versiyonu tüm oyuncular için tamamen ücretsiz olacak. Oyun ayrıca push olarak bilinen yeni bir oyun moduna sahip.


► Erken erişimde Overwatch 2 oynama fırsatını Foxngame ile yakala! İndirimli Overwatch 2 satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/overwatch-2

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.